Demi Lovato Fan
Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım!

2 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! 28i1cnc1405/5000Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! 261f97k  (1405/5000)
Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! Empty
MesajKonu: Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım!   Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:21 pm

Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! 729B813A6659AA1D34E7B95BAF25

Geçmişte birçok başarısız ilişki yaşayan Anne Hathaway, bir sür yalnız kalma düşüncesinden yeni erkek arkadaşı Adam Shulman nedeniyle vazgeçtiğini söyledi.

Aktrisin eski erkek arkadaşı Raffaello Follieri 2008 yılında ayrılmalarının ardından dolandırıcılık nedeniyle hapse girmişti. Marie Claire’e konuşan Anne bu kadar zorlu bir süreçten sonra tekrar aşık olacağını hiç tahmin etmediğini açıkladı.

“Adam’a gerçekten aşığım. O tüm planlarımı bozdu. Aslında biraz yalnız kalmayı planlarken şimdi tekrar aşık oldum e kendimi aptal gibi hissediyorum”

Raffaello’nun hapse girmesi sonrası, bu tatsız olay hakkında espriler yaparak acısını azalttığını söyleyen Anne, “Gülerek acıyı bastırmaya çalıştım. Sorunlarla bu şekilde baş edebildim” dedi.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! 28i1cnc5000/5000Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! 261f97k  (5000/5000)
Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! Empty
MesajKonu: Geri: Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım!   Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:57 pm

Teşekkürler :)

Anne Hathaway: Aşk Konusunda Tam Bir Aptalım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne Hathaway
» Anne Hathaway: Artık Masum Komşu Kızı Değil!
» Miley Cyrus: “Müziğim Konusunda Biraz Şizofrenim”
» Anne adayı gezmede
» Süt Anne