Demi Lovato Fan
Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim!

2 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! 28i1cnc1405/5000Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! 261f97k  (1405/5000)
Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! Empty
MesajKonu: Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim!   Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:22 pm

Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! F472709C6BA5DB37A9B4F78C7F5317

Dünya çapında milyonlarca hayranının kalbini kazanan yıldız futbolcu CristianoRonaldo, kariyerinin hayatının en önemli unsuru olmadığını ve herşeyden önce küçük oğluna duyduğu sevgisinin geldiğini söyledi.

Geçen sene oğlu Jr.'ın dünyaya gelmesi ile birlikte ilk defa baba olma duygusunu tadan 26 yaşındaki Cristiano, The Sunday Mirror gazetesine verdiği röportajda, “Ailem benim için en önemli şey. Oğlum benim herşeyim. Futbol ve kariyerim ikinci sırada. Para sonra gelir” diye konuştu.

Oğlu ile arasındaki çok özel ilişkiyi anlatan Ronaldo, Madrid’teki Bernabeu Stadyumunda oyunu izlemeye gelirken Jr’in tıpkı babası gibi 7 numaralı tişörtünü giydiğini de anlattı. Her attığı golünden sonra oğluna sahadan selam yolladığını söyleyen gururlu baba, oğlunun güvenliği için her zaman özel önlemler aldığını belirtti.

Son dönemde Rus mankeni Irina Shayk ile birlikte olan Ronaldo, her gittiği yerde oğlunu meraklı gözlerden uzak tutmaya çalıştığını söylerken, “Stadyumda oğlumu öyle oturtuyorum ki onu hiç kimse görmüyor. Oğlumun güvenliği benim için önce gelir” dedi.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! 28i1cnc5000/5000Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! 261f97k  (5000/5000)
Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! Empty
MesajKonu: Geri: Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim!   Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:57 pm

Vay. .e
Sağol canım ♥

Cristiano Ronaldo: Oğlum Benim Herşeyim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cristiano Ronaldo: 'Gizli Bir Oğlum Var!'
» Aşkım, birtanem, herşeyim Sedoşuma. <3
» Oğlum Bak Git
»  "Oğlum evlenene kadar bakir kalacak."
» Benim Hikayem