Demi Lovato Fan
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)

+7
DemiLse*
McCurdy©
Pieve Di Cadore
Jamentha.
My Lovato
Demilla.Lonasஜ
m4dlad
11 posters
YazarMesaj
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Empty
MesajKonu: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 3:22 pm

selam arkadaşlar ben yasin demi lovato jB Selena Gomez Hayranıyım Ama En cok Demi Lovato yu seviyorum Bu arada siteye bi göz attım çok güzel bi Site kurucuların başarısının devam etmesini dilerim herkese hoşbulduk
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kadın Mesaj Sayısı : 7522
Doğum tarihi : 18/02/96
İş/Hobiler : Basketbol&Futbol&Kitap&PC

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 28i1cnc5000/5000selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:00 pm

hoşgeldin bnde feyza
My Lovato
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
My Lovato

Kadın Mesaj Sayısı : 961
Doğum tarihi : 12/09/95
İş/Hobiler : Demi Lovato

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 28i1cnc0/5000selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 261f97k  (0/5000)
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 5:00 pm

hoşgeldn bnde aseL
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 28i1cnc5000/5000selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 5:04 pm

SağoL

HoşgeLdin Bende Admin Özqé
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kadın Mesaj Sayısı : 11570
Doğum tarihi : 16/10/96
İş/Hobiler : Kitap okumak

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:08 pm

Hoşgeldin Bende Arda delisi Sude :Dsite hakkında düşündüklerin içni sağol bizde üyelerimizin hakkını vermeye çalışıyoruz.İlk erkek üye olduun için bu kız ortamına alışman zor olmaz inş. yardım ederz ynee :Dfazla uzattm hrlde neyse iyi forumlar
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:38 pm

harbiden hiç erkek üye yokmu başqaaa yazık yha demekki daha tanımıyolar demi lovatoyu oysaki face de okadarda paylasıorm ^^ bu arada hoşbulduk
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kadın Mesaj Sayısı : 11570
Doğum tarihi : 16/10/96
İş/Hobiler : Kitap okumak

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:50 pm

yok walla bizim erkekler biraz odun oluyolarda eyse artık tekrar hoşgeldin.(Sohbet olmasın)
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:51 pm

kk
McCurdy©
Aktif Üye
Aktif Üye
McCurdy©

Kadın Mesaj Sayısı : 1567
Doğum tarihi : 17/09/94
İş/Hobiler : pc ve msn

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 10:43 am

h.g cnm ((:
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 12:18 pm

İlk erkek üye değil Sude'cim.Ama kalıcı olmadıkları için tanımıyoruz tabi. selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_biggrin

Hoşgeldin!!!!!!!!!
http://demilovatofan.forum-canada.com
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 12:42 pm

hoşbulduk arkadaşlar kalıcı oldgma emin olabilirsiniz
ßonßony
Yeni Üye
Yeni Üye
ßonßony

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 1:45 pm

HoşGeLdin
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 4:41 pm

hoşbulduk arkadaslar forumun canlı bi yeri varmı :) hani sürekli birilerinin bişey paylastıgı bi başlık ne biliyim işte :) ben burda biseyler knsnca rahatlıyorum çevremde hiç demi lovato seven yoq :)
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kadın Mesaj Sayısı : 3125
İş/Hobiler : ∂αηѕ єтмєк мüzιк ∂ιηℓємєк кιтαρ σкυмαк ѕρσя уαρмαк вιℓgιѕαуαя σуηαмαк νє тν ιzℓємєк

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 28i1cnc3000/5000selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 2:44 pm

Hoşgeldin
http://avrilfanclub.hareketforum.com
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 5:20 pm

hoşbuldukta Anti MiLey'ci ve Demi'cilerin En Büyük Antisi !!! nasıl yani :)
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 7:08 pm

arkadaşlar acil çevirmen lasım bu verdigim adresde ki 8. video 07.10 - 07.35 . saniyelerinde demi lovato türkiye ile ilgili bişey dior acill çevirmennn ölcemm meraktannn
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 7:10 pm

m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 7:34 pm

arkadaşlar yokmu kimse sitede lütfen birisi ben çevirmenim desin ben anlarım desin bi bakıversinnnnnnnn :(:(:(
'DrumStick ~
Süper Üye
Süper Üye
'DrumStick ~

Kadın Mesaj Sayısı : 5129
Doğum tarihi : 18/04/97
İş/Hobiler : Müzik-Gitar-Basket-Kitap

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 28i1cnc600/5000selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 261f97k  (600/5000)
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 5:27 pm

Hşgeldin ve flood yapma lütfen
Çeviremedim maalesef ne diolar anlamıyorum
http://aslienverfann.yetkin-forum.com
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 10:07 pm

tamamdır arkadaşlar çevirdi bi abim diyorki soru : kendini önemsiyormusun cevap : soru türkiyeden gelmiş evet bazen diyormuş :)
Nickübra
Yeni Üye
Yeni Üye
Nickübra

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 7:58 pm

pek anlamadım ama iyimiş
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kadın Mesaj Sayısı : 3125
İş/Hobiler : ∂αηѕ єтмєк мüzιк ∂ιηℓємєк кιтαρ σкυмαк ѕρσя уαρмαк вιℓgιѕαуαя σуηαмαк νє тν ιzℓємєк

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 28i1cnc3000/5000selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:48 pm

Hoşgeldin iyi forumlar
http://avrilfanclub.hareketforum.com
m4dlad
Yeni Üye
Yeni Üye
m4dlad

MesajKonu: Geri: selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)   selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 11:34 pm

hoşbulduk

selam arkadaşlar ben yasin (Demi Lovato Delisi Yasin) :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam ben demi love!
» SeLam Demi L. Fanları.
» Selam ArkadaslaR :) <3
» Selam Arkadaşlar (:
» Patrick Lovato umutsuzca kızı Demi Lovato'ya ulaşmaya çalışıyor.