Demi Lovato Fan
 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !

4 posters
YazarMesaj
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 28i1cnc5000/5000 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 261f97k  (5000/5000)
 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! Empty
MesajKonu: Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !    Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! Icon_minitimeC.tesi Ekim 22, 2011 8:43 pm

Demi Lovato yeni teklisini sunuyor.Ve onun tercihi Unbroken'ın ilk teklisi güçlü şarkı 'Skyscraper' ile zıt.MTV News Demi Lovato'nun yeni albümünü tebrik etmek için onu tuttuğunda o yeni teklisinin Dev ile düet olan ayrıca prodüktörlüğünü ve söz yazarlığını Ryan Tedder, Noel Zancanella ve Devin Tailes'ın yaptığı dans şarkısı "WHO'S THAT BOY" olduğunu açıkladı.Lovato bunun hakkında "Tedavinin tam ortasındayız ve herşeyi ortada toplayıp birleştiriyoruz.Bu yüzden inşallah yakında müzik videosunu çekeceğiz." dedi.Bu şarkı kesinlikle 19 yaşındaki birinin yetişkin yönünü ortaya koyuyor ama Demi kendisinin aşırı yetişkinliğe hazır olmadığını söyledi.Lovato Unbroken hakkında "Bence bu yetişkince ama aşırı yetişkince de değil.Bu tatsız değil.Bu benim hayranlarımla beraber büyüyor.Ben artık çocuk değilim ama tam bir kadın da değilim.Bu yüzden ben sahne arasında bunun nerde olduğunu anlamaya çalışıyorum bu yüzden de anlıyorum.Tıpkı benim fanlarım gibiler."
Yeni albüm çıktı ve Lovato bir sonraki adımın ne olduğunu bilmediğini söyledi."Bir sonraki turnenin ne olacağını bilmiyoruz ama inşallah kısa süre sonra turneye çıkarım.Ne olacağını görmek için dört gözle bekliyorum.Film mi, turne mi, bilmiyorum.Açığa çıkaracağız."

Kaynak:Daily

------------------
Konserlere gidemiyoruz nasılsa, film olsa daha iyi olurdu. Tüm hayranlara ulaşır. Turne olduğunda daha azı mutlu olabiliyor...
http://demilovatofan.forum-canada.com
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 28i1cnc1060/5000 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !    Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! Icon_minitimePaz Ekim 23, 2011 8:18 am

Evet ya film olsa süper olur.
Sağol canım.
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 28i1cnc5000/5000 Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !    Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! Icon_minitimePaz Ekim 23, 2011 9:47 am

Bekliyoz (:
teşekkürler.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !    Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! Icon_minitimePaz Ekim 23, 2011 4:41 pm

Önemsiz. :)
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !    Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! Icon_minitimePaz Ekim 23, 2011 4:56 pm

ericsaade& demiş ki:
Evet ya film olsa süper olur.
Sağol canım.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !    Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor ! Icon_minitimePaz Ekim 23, 2011 7:20 pm

DemiLse* demiş ki:
Önemsiz. :)

Who's That Boy Müzik Videosu Geliyor !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi'den Hayranlarına Teşekkür Videosu <3
» 'Cosmopolis' Filminin Tanıtım Videosu Yayınlandı
» MTV Müzik Ödülleri
» Bugün Give your heart a break videosu çıkıyor!
» Gossip Girl 5.Sezon Tanıtım Videosu Çıktı! the image