Demi Lovato Fan
'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha!

4 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 28i1cnc1405/5000'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 261f97k  (1405/5000)
'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! Empty
MesajKonu: 'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha!   'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! Icon_minitimeC.tesi Ara. 17, 2011 10:50 pm

"Adını Feriha Koydum" dizisinin setinde ikinci kanser şoku yaşandı. Dizide kapıcı Zehra karakterini canlandıran Vahide Gördüm'ün ardından Sanem rolüne hayat veren Deniz Uğur da meme kanserine yakalandı.

Düzenli olarak yaptığı elle muayene sırasında göğsündeki kitleyi fark edince doktoruna başvurduğunu belirten Uğur, her iki göğsünde birden kanserli kitle bulunduğunu öğrendi. Aldığı haberi soğukkanlılıkla karşıladığını belirten Uğur, önümüzdeki hafta için ameliyat tarihi aldı. Milliyet'in haberine göre, meme kanseri vakalarına artık çok sık rastlandığını belirten Uğur, "Kontrole gittiğimde bu ihtimal aklıma gelmişti. Çevremde de çok sık duyduğum bir rahatsızlık. O yüzden doktorum hastalığı söylediğinde pek bir şey hissetmedim. Çünkü bu artık grip gibi bir rahatsızlık oldu. Ailemde hiç meme kanseri vakası yok ama bu devirde artık çevre şartlarından herhalde pek azımız bu rahatsızlığı yaşamadan atlatacak. O yüzden doğal karşılıyorum. Gün içinde hiç aklıma gelmiyor, üzerinde durmuyorum. Filmim vizyona giriyor, onun heyecanını yaşıyorum. Üç çocuğumla ilgileniyorum. Düşünecek daha önemli şeyler var" dedi.

Kansere yakalandığını öğrendiğinde Vahide Gördüm'ü aradığını belirten Uğur, "Benimle yakından ilgilendi. O her koşulda çok dik duran, güçlü, güler yüzlü kendine güvenen biridir. O yüzden birbirimizi çok iyi severiz. Hatta şimdi diğer telefonumdan onunla mesajlaşıyorduk. Geçen gün de buluştuk, onu eskisinden çok daha güzelleşmiş ve sağlıklı gördüm. Bir kadın saçsız bile bu kadar mı güzel olur?" diye konuştu.

Uğur ameliyat olduktan 2 gün sonra sette çalışmaya devam edeceğini, kemoterapi safhasında da peruk takacağını anlattı. Henüz birkaç ay önce Vahide Gördüm'ün meme kanseri haberiyle sarsılan "Adını Feriha Koydum" dizisi ekibi ise bu yeni gelişmeyle beraber büyük üzüntü yaşadı.

Tedavisi nedeniyle diziden ayrılan Vahide Gördüm'e hastalığını öğrendiği günden beri büyük destek veren Medyapım'ın patronu Fatih Aksoy, "İki değerli oyuncumuzun başına böyle bir durumun gelmesi ilginç bir tesadüf. Allah herhalde bizi sınıyor. Vahide ile bu sabah görüştük, sağlığı çok iyi. Deniz'i de sette rahat ettirmek için elimizden geleni yapacağız" açıklamasını yaptı.

Vahide Gördüm'ün kemoterapi nedeniyle dökülen saçlarını sette kazıtırken gözyaşları döken dizi ekibi şimdi hastalığını öğrendikleri Deniz Uğur'a sarılıp ağladı. Son dönemde ünlü yapımcı ayrıca Tomris Giritlioğlu ile senarist Meral Okay akciğer, yönetmen Onur Ünlü kolon ve ünlü yorumcu Nilüfer de meme kanserine rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olmuştu.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
violetté.
Yeni Üye
Yeni Üye
violetté.

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Doğum tarihi : 18/02/94

MesajKonu: Geri: 'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha!   'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! Icon_minitimeC.tesi Ara. 17, 2011 11:11 pm

Olamaz !!11!!onebirbir!
Uf her ne kadar saneme gıcık kapsam bile -,-
Sağol.
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 28i1cnc1405/5000'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: 'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha!   'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! Icon_minitimeC.tesi Ara. 17, 2011 11:15 pm

Rica ederim.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Vıncent.&
Moderatör
Moderatör
Vıncent.&

Kadın Mesaj Sayısı : 3256
Doğum tarihi : 30/07/97
İş/Hobiler : Müzik,Ps,DLF :)

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 28i1cnc590/5000'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 261f97k  (590/5000)
MesajKonu: Geri: 'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha!   'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! Icon_minitimePaz Ara. 18, 2011 1:34 pm

Bende sevmiyordum ama çok üzüldüm gerçekten :/
Allah acil şifalar versin wuw
Teşekkürler :)
http://fantr.ace.st
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 28i1cnc1060/5000'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: 'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha!   'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha! Icon_minitimePaz Ara. 18, 2011 3:03 pm

Çok üzüldüm :(
Teşekkürler <3

'Adını Feriha Koydum'da Bir Kanser Vakası Daha!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adını Feriha Koydum
» Şeytanmı Daha Şeytan Yoksa Kadınlarmı Daha Şeytan?
» Cemile, Feriha ve Mustafa Aynı Sette!
» Britney'e bir şok daha! /
» Üsttekinin eski kullanıcı adını yazma.