Demi Lovato Fan
Robsten’den itiraf mı geliyor? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Robsten’den itiraf mı geliyor? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robsten’den itiraf mı geliyor?

2 posters
YazarMesaj
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robsten’den itiraf mı geliyor? 28i1cnc5000/5000Robsten’den itiraf mı geliyor? 261f97k  (5000/5000)
Robsten’den itiraf mı geliyor? Empty
MesajKonu: Robsten’den itiraf mı geliyor?   Robsten’den itiraf mı geliyor? Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 2:39 pm

Robsten hayranları, beklediğiniz gün yaklaşıyor olabilir!

New Moon‘un gösterimi yaklaşırken çıkan haberlerin çoğuna inanmamak gerek belki ama medyada çıkan bir haber soru işaretlerini artıracağa benziyor. İddia şöyle: Robert Pattinson ve Kristen Stewart Harper’s Bazaar Magazine‘nin Aralık ayı sayısında ilişkilerini kamuoyuna açıklayacaklar.

Belki inandırıcı olabilir ancak bunu iddia eden kişi Harper’s Bazaar’ın fotoğraf çekiminde yer alan dergi çalışanlarından biri. Bu kaynak In Touch‘a verdiği bilgide “Rob ve Kristen’ın ilişkileri konusunda açık olduğunu” iddia ediyor.
My Lovato
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
My Lovato

Kadın Mesaj Sayısı : 961
Doğum tarihi : 12/09/95
İş/Hobiler : Demi Lovato

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robsten’den itiraf mı geliyor? 28i1cnc0/5000Robsten’den itiraf mı geliyor? 261f97k  (0/5000)
MesajKonu: Geri: Robsten’den itiraf mı geliyor?   Robsten’den itiraf mı geliyor? Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:18 pm

bazaar dergisini aLcaktım geçen 8.5 liraydı yanımda o kadar para kalmamıştı (harcadık arkadaşlarla)..alamadım ya...o kadarda kazık bi dergi görmedim ama..sırf rob için alcaktım of..
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robsten’den itiraf mı geliyor? 28i1cnc5000/5000Robsten’den itiraf mı geliyor? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Robsten’den itiraf mı geliyor?   Robsten’den itiraf mı geliyor? Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:23 pm

Canım ocak ayının Go girl dergisini al orda var ben ben çarşamba alcam önemsiz

Robsten’den itiraf mı geliyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robsten~.
» Robsten Takım
» Robsten Çalışmaları
» Hadise Aşkını İtiraf Etti!
» Robsten Nişanlandı ! Kanıtı Var!