Demi Lovato Fan
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ

+3
weasley❥
yuzdeyuzinsan
ladybee.
7 posters
YazarMesaj
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kadın Mesaj Sayısı : 2966
Doğum tarihi : 20/07/96
İş/Hobiler : Okuyom ben ya.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 28i1cnc500/5000NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 261f97k  (500/5000)
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Empty
MesajKonu: NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ   NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 5:18 pm

NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Tumblr_lyarmm7Uyy1qe7pn5o1_500

"O"

YUKARIDAKI "HARIKA" VARLIK
HAYATINDA AGZINA BİR GRAM ICKI SURMEMIS BİR ADAM O,
OLUMUNDEN 1HAFTA ONCE DOGRU YOLU BULMUS BIR ADAM,

HAYATIMDA ONA DAIR YAPTIGIM TEK BIR YANLIS VAR;

"ONU UNUTMAYA CALISMAK"

Bu hatayı nasıl mı yaptım ? Şöyle ;
Yazın , bilgisayar cıktısı olarak veya dergilerden verilen posterleri bir bir odama dizdim.Okul başlamadan önce dikkatimi dağıtırlar diye hepsini çöpe attım.Ancak fayda vermedi,test cozerken kenarda kosede MJ resimleri cizim ismini yazıyordum.Öyle hayatıma girdi ki o,cıkmak bilmedi.Derslerimde bayağı düştüm.Bunu farkeden annem odamda,hatta evde MJ'ye dair ne varsa çöpe attı. Konserinden çektiğim fotoğraflar,İMZALI FOTOĞRAFI,Onu anma gününde çektiğim fotoğraflar... Hepsi uçup gitmisti. Birtek ben ve anılarım kalmıstı. Öyle sinirlendim ki 2 gece kuzenimde kaldım. Annem benim durumuma cok uzulmustu ve hatasını telafi etmek icin her istegimi yapıyordu ,ama ben bunu istemiyordum tek istedigim sey zamanı geri getirmek ! Ama imkansız olan tek seyi istiyordum ben.Onun fotoğraflarını tekrar görmek konserinde yayılan kokusunu duymak... Ama artık hepsi gecmisti.Diyeceksiniz ki cok abartıyorsun bir unluyu... Hayır! O herkesten farklı , sarkıları anlamlı.Bazı unlulerın sarkilari gibi sacma s*l*k degil. Her sarkisi farklı bir olayı anlatıyor.Onun duyguları benimle aynı.Kısaca o farklı ya.. NEyse , sonra annem bana bunun dunyanın sonu olmadıgını anlattı bende hak verdim , ah keske vermeseydim ya ! MJ bir anda uctu gitti hayatımdan 1 Direction girdi,Liam girdi.Simdi de bunun pismanlıgını yasıyorum.

SU AN HOLD MY HAND 'I , YANI MJ'NIN SON YAKARISINI DINLIYORUM.
BENI AGLATIYOR HER DINLEDIGIMDE UST ,USTE.
SIZDE EGER BIR UNLUYE BU KADAR BAGLIYSANIZ VAZGECMEYIN DERIM , HAYATINIZI CEHENNEME CEVIREBILIR "O" NUN ASKI..

yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 28i1cnc1510/5000NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ   NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 5:30 pm

Üzülme yaa :(
Kıyamam.
Bir ünlüye bu kadar önem vermek bence gereksiz hem.Yani yanlış anlama ama bak sonu böyle oluyor :/
Mesajına bak ömden mesaj attım burada önemli benim için.
http://aniltetikfan.hareketforum.net
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 28i1cnc5000/5000NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ   NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 6:32 pm

Sen onun öldüğünü duyunca ne tepki vermiştin ben onu merak ettim valla.
Üzülme derim hayat gelip geçici. Elidekilerin kıymetini bil daha çok üzülmek yerine :)
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 28i1cnc5000/5000NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ   NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 8:13 pm

anabelle* demiş ki:
Sen onun öldüğünü duyunca ne tepki vermiştin ben onu merak ettim valla.
Üzülme derim hayat gelip geçici. Elidekilerin kıymetini bil daha çok üzülmek yerine :)
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ   NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 9:03 pm

Bence de.
Şarkı güzelmiş bu arada. :Very Happy:
http://demilovatofan.forum-canada.com
pfdk'
Süper Üye
Süper Üye
pfdk'

Kadın Mesaj Sayısı : 4138
Doğum tarihi : 16/01/97
İş/Hobiler : Müzik,Tumblr,Photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 28i1cnc270/5000NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ 261f97k  (270/5000)
MesajKonu: Geri: NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ   NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 1:46 pm

DemiLse* demiş ki:
Bence de.
Şarkı güzelmiş bu arada. :Very Happy:
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ   NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 6:16 pm

En iyi MJ fanısın diyebilirm hatta fandan da ötesi
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm

NEDEN Mİ "O" ? BELKİ OKUMAK İSTERSİNİZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görmek istersiniz belki.
» Kitap okumak.
» Yurtdışında Hangi Ülkeye Gitmek İstersiniz?
» Belki Bir Gün Anlarsın
» Belki Yine Gelirim