Demi Lovato Fan
Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan

YazarMesaj
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan 28i1cnc5000/5000Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan 261f97k  (5000/5000)
Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan Empty
MesajKonu: Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan   Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2012 8:38 pm

Arka Kapak

Sizin hukukunuz, dünyadaki hiçbir hukuk, bir insanın vicdanından daha büyük değildir. Ben vicdanımın temizliğiyle burada dimdik duruyorum! Hayatımın sonuna kadar da dururum.

Ben hasretten yaprak dökmesinler diye burada göğsümün üstünde sakladığım fesleğenleri, yarime gönderiyorum.

Ben memleketimin fesleğenine, toprağına, insanına aşkla bağlıyım, aşk! Beni bu topraklardan kimse söküp atamaz. Beni zindanlar, hücreler bu topraklardan söküp atamaz. Tecritler vız gelir. Ancak faşistler düşünceden korkar. Ancak alçaklar insanlara tuzak kurar.

Faşizme ve alçaklığa artık izin vermeyin...

Anne Hiç Canım Acımadı-Tuncay Özkan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nil Karaibrahimgil - Çok Canım Acıyor
» Cem Özkan - Yar
» Cem Özkan - Galiba
» Cem Özkan - Göster
» Cem Özkan - Güzel Bir Gün