Demi Lovato Fan
Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu

3 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 28i1cnc1405/5000Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 261f97k  (1405/5000)
Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu Empty
MesajKonu: Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu   Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 7:03 pm

Üç SBS’de de 500 tam puan alan adaylar birinci olamazken, satranç şampiyonluğu bir adaya birincilik getirdi. Diğer taraftan şampiyonluk bekleyen bir başka adayın ise sınav cevap kağıdı kaybolduğu için sınavı iptal oldu.
2010 ve 2011 SBS’lerde 500 tam puan alarak dereceye giren Melike Şevval Çelik, yine 500 tam puanla alarak dereceye girmeyi beklerken, sınavının iptal olduğunu öğrenerek, şok geçirdi. Özel Çamlıca Bilfen Koleji öğrencisi olan Çelik, yaşadığı şoku üzerinden atamazken, ailesi durumun düzeltilmesi için hemen Milli Eğitim Bakanlığı’na başvuruda bulundu. Yetkili mercilerden yapılan açıklamada aileye sınav cevap kâğıdının Bakanlığa ulaşmadığı, kayıp olduğu söylendi ve sorumlu kişilerle ilgili idari dava açarak haklarını arayabilecekleri belirtildi. Ancak yapılan araştırmalarda öğrencinin sınava katıldığına dair tutanakların yetkili makamlarda olduğu ortaya çıktı.
Melike Şevval Çelik’in ailesi ve okulu hatanın düzeltilmesi için yetkili makamlara müracaatlarını sürdürüyorlar. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı’na da bir mail gönderdiler. Mailde, yaşadıkları hayal kırıklığını şöyle dile getirdiler: “Melike Şevval Çelik 2010 ve 2011 SBS’lerde tam puan alarak dereceye girmiştir. Bugün açıklanan SBS’de de tam puanla derece beklerken ekranda sınav sonucunun iptal olduğu yazıyor. MEB’i aradığımızda sınav cevap kâğıdının Bakanlığa ulaşmadığını, kayıp olduğunu söyleyerek, sorumlu kişilerle ilgili idari dava açarak hakkınızı arayın dediler.
Sadece Bakanlığa itiraz dilekçesine 10 günde cevap gelirken, idari davalarla sonucu bekleyene kadar iş işten geçmiş olacak. Geceli gündüzlü tam puan almak için çalışan öğrencinin hakkının karşılığı, sınav cevap kağıdının yetkili ve sorumlu kişilerce kaybedilmesi yüzünden yenmiş oluyor.”

milliyet
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Barnabas.
Moderatör
Moderatör
Barnabas.

Erkek Mesaj Sayısı : 3166
Doğum tarihi : 22/03/01
İş/Hobiler : Skate

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 28i1cnc2000/5000Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 261f97k  (2000/5000)
MesajKonu: Geri: Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu   Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 7:46 pm

kıza üzüldüm. teşekkürler
http://www.yavrukedipatisi.tumblr.com/
KronikWakka
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
KronikWakka

Erkek Mesaj Sayısı : 807
Doğum tarihi : 01/01/94
İş/Hobiler : hayal kurmak ...

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 28i1cnc0/0Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu   Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 7:49 pm

oh* ya rezillikten başka birşey değil benim başıma böyle bişi gelse warya ne bilim hayattan bezerdim kapatırdım kendimi bi odaya ağlardım hergün ana bacı söverdim kağıdımı kaybedene tabi öyle bişi olmucağı için ahsjdk :D kötü olmuş kız için ...

Şampiyonun sınav kağıdı kayboldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Telefonunuzun Duvar Kağıdı ?
» Nereye Kayboldu Bu Erkekler?
» Aref neden ortadan kayboldu?