Demi Lovato Fan
Desem Öldürürler Demesem Öldüm 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Desem Öldürürler Demesem Öldüm 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Desem Öldürürler Demesem Öldüm

4 posters
YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Desem Öldürürler Demesem Öldüm 28i1cnc3000/5000Desem Öldürürler Demesem Öldüm 261f97k  (3000/5000)
Desem Öldürürler Demesem Öldüm Empty
MesajKonu: Desem Öldürürler Demesem Öldüm   Desem Öldürürler Demesem Öldüm Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2012 11:17 pm

Desem Öldürürler Demesem Öldüm 269788b

TİYO'nun ilk kitabı İsmet Özel'in yazılarından meydana gelen Desem Öldürürler, Demesem Öldüm kitabının arka kapağında ise şunlar yazılı...
Bu kitabın adı olsun diye müracaat ettiğim serlevhâ her ne kadar “Desem Öldürürler, Demesem Öldüm” ibaresi ise de, bu kitap dolayısıyla bir nihaî hakikat perdesinden bahsetmemiz mümkün değil. Ne ben burada söylediklerim sebebiyle hayatımı tehlikeye atmış oluyor, ne de hayatta kalışımı burada dile getirdiklerime borçlanıyorum. Altmış sekiz yıla baliğ ömrüm içinde biz Türklere ne yalanlar söylendiği, bize ne dolmalar yutturulduğu hususunda çok şey öğrendim. Yine öğrendim ki, Türkiye’ye kötülük yapanlar Türkiye’ye ne kötülükler yapıldığı konusunda benden daha çok bilgiye ulaşmış durumdadır. Bu yüzden ben konuştukça onlar bıyık altından gülüyor. Mel’unlar melanetin nerelere uzandığını benden iyi biliyor.
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Desem Öldürürler Demesem Öldüm 28i1cnc5000/5000Desem Öldürürler Demesem Öldüm 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Desem Öldürürler Demesem Öldüm   Desem Öldürürler Demesem Öldüm Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2012 9:39 am

Teşekkürler.<3
katelyn.
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
katelyn.

Kadın Mesaj Sayısı : 554
Doğum tarihi : 30/08/96

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Desem Öldürürler Demesem Öldüm 28i1cnc60/5000Desem Öldürürler Demesem Öldüm 261f97k  (60/5000)
MesajKonu: Geri: Desem Öldürürler Demesem Öldüm   Desem Öldürürler Demesem Öldüm Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2012 3:07 pm

Ahah ok hoş ya.<3
Sağol melek.<3
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Desem Öldürürler Demesem Öldüm 28i1cnc5000/5000Desem Öldürürler Demesem Öldüm 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Desem Öldürürler Demesem Öldüm   Desem Öldürürler Demesem Öldüm Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 8:50 am

Adı güzelmiş ama ben böyle tarih kitaplarını felan sevmiyorum
sağol

Desem Öldürürler Demesem Öldüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşık Oldum
» 300 Mesaj Oldum -ki
» Koptum Öldüm,Bittim
» Şanışer - Düşünmekten Bir Hal Oldum
»  Miley Cyrus: ''Pilatese Bağımlı Oldum!''