Demi Lovato Fan
R.I.P Amanda Todd. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
R.I.P Amanda Todd. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

R.I.P Amanda Todd.

5 posters
YazarMesaj
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
R.I.P Amanda Todd. 28i1cnc5000/5000R.I.P Amanda Todd. 261f97k  (5000/5000)
R.I.P Amanda Todd. Empty
MesajKonu: R.I.P Amanda Todd.   R.I.P Amanda Todd. Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2012 11:01 am

Amanda Todd 10 Ekim civarlarında internette tanıştığı bir adam yüzünden intihar etti ve hayatını kaybetti.
Ölmeden önce internette bir video birde resim yayınladı.
Resmin altına ; "Üzgünüm Demi,güçlü kalamadım." yazdı.Ve bu resmi paylaştı ;
Spoiler:
Ve bu video'yu paylaştı ;

Video'daki yazıların Türkçe'si. ( Lütfen üşenmeden okuyun )

Merhaba.
Size bitmeyen hikayemi anlatmaya karar verdim, 7. sınıfa giderken arkadaşlarım ile beraber webcam’den haberleşiyor, yeni insanlarla tanışıp konuşuyordum. O zamanlar ” Çok güzelsin, harikasın, kusursuzsun” gibi tepkiler alıyordum ama sonra vücudumu göstermemi istiyorlardı, ve ben de yaptım…. 1 yıl sonra Facebooktan bir mesaj aldım. O adamdan… Beni nereden tanıdığını bilmiyordum, “Benim için bir show yapmazsan göğüslerinin fotoğrafını internete koyacağım” diyerek beni tehdit ediyordu. Okulumu, adresimi, akrabalarımı, aile isimlerini ve arkadaşlarımı tanıyordu. Sonra yılbaşı tatilinde… Sabah 4’te kapımı polis çaldı. Fotoğrafım herkese gönderilmişti.

Bu olaydan sonra gerçekten çok hastalandım ve anksiyete, majör depresyon ve Panik hastalığı yaşamaya başladım. Daha sonra taşındım ve alkol ve uyuşturucu kullanmaya başladım. Anksiyetem arttı dışarı çıkamaz oldum.

Aradan bir yıl geçti ve o adam benim yeni arkadaş listem, okulum bilgisi ile geri geldi. Bu sefer göğüslerimin profil fotoğrafı olduğu bir Facebook sayfası yapmıştı. Her gece ağladım, tüm arkadaşlarımı ve saygılarını kaybettim. İnsanlar yine üzerime gelmeye ve kimse beni sevmemeye başladı. Lakap takmalar, yargılama… O fotoğrafı artık asla geri alamam, sonsuza kadar orada kalacak. Kendimi kesmeye başladım, bir daha asla diye kendime söz verdim. Hiç arkadaşım yoktu ve öğle tatillerinde yalnız oturuyordum. Sonra yine okul değiştirdim. Bu okulda da her öğlen kütüphanede yalnız oturuyor olmama rağmen herşey biraz daha iyiydi. 1 ay sonra eski bir arkadaşım ile konuşmaya başladım. Mesajlaşıyorduk ve benden hoşlandığını söyledi, sevgilisi vardı. Bir gün “Benden gerçekten çok hoşlandığını, sevgilisinin tatilde olduğunu ve ona gitmemi istedi” Ben de büyük bir yanlış yapıp onunla yattım çünkü beni gerçekten sevdiğini düşünmüştüm.

1 Hafta sonra okulu terketmem için bir mesaj aldım, Sevgilisi kendisi ve 15 arkadaşı ile beraber bizim okula geliyordu. 2 kız ve sevgilisi “Bak etrafına, seni kimse sevmiyor” diye yeni okulumdan 50 kişinin önünde bağırdı. Oradan birisi “Hadi vursana artık” diye seslenince, sevgilisi beni yumrukladı. Yere düştüm, yerde de bir iki kez daha vurdu. Diğer çocuklar görüntüyü kaydettiler ve beni yerde tek başıma ve yalnız bıraktılar. Bu dünyada kendimi bir şakaymış gibi hissettim, bunu kimse haketmiyordu ve çok yalnızdım… Yalan söyleyip bunun kendi suçum ve fikrim olduğunu söyledim çünkü çocuğa zarar gelsin istemedim, beni gerçekten sevdiğini düşünmüştüm, oysa o yalnızca seks istiyordu. Öğretmenler koştu ama ben uzaklaştım ve babam beni bulana kadar bir hendekte yattım.

O kadar çok ölmek istedim ki babam beni eve getirince çamaşır suyu içtim. Bu beni içten içe öldürdü ve gerçekten öleceğim sandım. Ambulans gelip beni hastaneye götürdü ve midemi yıkadılar. Eve tekrar geldiğimde Facebook’ta gördüğüm ” Bunu haketti” “Kafandaki çamuru yıkadın mı” ” Umarım ölmüşsündür” gibi şeylerdi. Kimse umursamadı. ..

Başka bir şehre annemin yanına başka bir okula taşındım. Şikayetçi olmadım çünkü hayatıma devam etmek istedim. 6 ay geçti… insanlar beni tagleyerek çamaşır suyu, klorex ve hendek fotoğrafları paylaşıyorlar. Ben çok daha iyi olacakken: “Başka bir çamaşır suyunu denesin” ” Bu sefer umarım ölür” “Çok aptaldı” gibi şeyler paylaşıyorlar. “Umarım bunu görür ve kendini öldürür” yazıyorlar.

Bütün bunları neden yaşıyorum? Tamam hata yaptım ama bu beni neden takip ediyor? Şehrinizi terkettim ve artık sürekli ağlıyorum. Her gün “Neden Hala Buradayım” diye düşünüyorum. Anksiyetem de kötü durumda, bu yaz hiç dışarı çıkamadım. Hep geçmişim yüzünden… Hayat daha iyiye gitmiyor…. Okula gidemiyorum…. İnsanlarla tanışıp yanlarında olamıyorum… Sürekli kendimi kesiyorum ve gerçekten depresyondayım. Şu anda da anti depresan kullanıyorum ve geçen ay terapiye gittim. 2 gün boyunca fazla dozdan hastanede yattım.

Takılıp kalmış durumdayım, benden kalan artık ne var? Hiç birşey son bulmuyor…

Kimsem yok… Birisine ihtiyacım var….

Adım Amanda Todd.

Aslında yaptığı ve başına gelen şeyler çok düşündürücü.
Mekanı cennet olsun <3
--
Çeviri bana ait değil ama haberi kendim yazdım.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
R.I.P Amanda Todd. Empty
MesajKonu: Geri: R.I.P Amanda Todd.   R.I.P Amanda Todd. Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 11:33 am

Yazık ya. :(
Çok üzücü.
Ne kadar pislik insanlar var. üğü
http://demilovatofan.forum-canada.com
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
R.I.P Amanda Todd. Empty
MesajKonu: Geri: R.I.P Amanda Todd.   R.I.P Amanda Todd. Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 3:42 pm

Aptallar işte.Rica ederim.
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
R.I.P Amanda Todd. Empty
MesajKonu: Geri: R.I.P Amanda Todd.   R.I.P Amanda Todd. Icon_minitimePaz Ekim 28, 2012 3:15 pm

oh* çok kötü :( kendi canlarına nasıl kıyıyolar ben hayatta yapamazdım. sağol ayşim
CupCakeDemi.
Yeni Üye
Yeni Üye
CupCakeDemi.

Kadın Mesaj Sayısı : 13
Doğum tarihi : 12/12/98
İş/Hobiler : Müzik dinlemek , kitap okumak , gezmek , tozmak . Öyle işte kanka .

R.I.P Amanda Todd. Empty
MesajKonu: Geri: R.I.P Amanda Todd.   R.I.P Amanda Todd. Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2013 11:54 am

Çok kötü bir şey :(
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
R.I.P Amanda Todd. Empty
MesajKonu: Geri: R.I.P Amanda Todd.   R.I.P Amanda Todd. Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2013 11:25 am

Yuh ya :O
Pislik insan ya
Mutlu mu acaba şimdi
Şerefsiz.
Sağol kanka
Mekanı cennet olsun

R.I.P Amanda Todd.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sweeney Todd.
» Amanda Seyfried