Demi Lovato Fan
Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"

5 posters
YazarMesaj
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 28i1cnc5000/5000Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 261f97k  (5000/5000)
Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Empty
MesajKonu: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 7:30 pm

-Bu çocuk çok çakal yaa- Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 256914

Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Rob_4.32

Robert Pattinson bu günlerde kızların idolü ve bu başarısnı babasına borçlu.

'Alcakaranlık' taki Edward Cullen rolüyle idolleşen 24 yaşındaki yıldız, babasından kızlarla ilgili ipuçları içeren mailer aldığını söylüyor. 'The Tonight Show with Jay Leno' da bu açıklamaları yaparken babası da seyirciler arasındaydı. Robert, bu maillerin 'babasının annesini önce elini sıkıp sonra kibarca öperek nasıl etkilediği' gibi tavsiyelerle dolu mesajlar olduğu detayını da verdi.

Ayrıca babasının Oscar törenlerinde nasıl davranması gerektiğini, ünlü aktör Yves Montand'ın Oscar törenlerindeki davranışlarından örnekler vererek anlattığını da açıkladı.

Robert'ın son olarak 'Alcakaranlık' taki rol arkadaşı Kristen, Stewart ile ilişkileri olduğuyla ilgili söylentiler yayılmıştı. Kristen Robert'ı geçen Nisan ayında Macaristan'da film çekerken ziyaret etmişti.

fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 28i1cnc1405/5000Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 7:36 pm

İzlemiştim,çok komikti ya Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 256914
Teşekkürler.(:
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 28i1cnc5000/5000Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 7:44 pm

Önemsiz canım. Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 256914
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kadın Mesaj Sayısı : 7522
Doğum tarihi : 18/02/96
İş/Hobiler : Basketbol&Futbol&Kitap&PC

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 7:46 pm

Sağol tatlım.
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 7:47 pm

Önemsiz canım.
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:10 pm

Darcy~ demiş ki:
İzlemiştim,çok komikti ya Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 256914
Teşekkürler.(:
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 10:20 am

Önemsiz kanka Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 256914
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 28i1cnc1260/5000Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"   Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum" Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 6:49 pm

Teşekkürler kanka.

Robert Pattinson: "Kızlarla İlgili Tavsiyeleri Babamdan Alıyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert pattinson
» robert Pattinson Çalışmalar
» Robert Pattinson İcons <3
» Robert Pattinson Blends
» RobeRt pattinson'ın RemembeR me'si