Demi Lovato Fan
Bana Şans Dile ~~ 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Bana Şans Dile ~~ 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bana Şans Dile ~~

2 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Bana Şans Dile ~~ 28i1cnc5000/5000Bana Şans Dile ~~ 261f97k  (5000/5000)
Bana Şans Dile ~~ Empty
MesajKonu: Bana Şans Dile ~~   Bana Şans Dile ~~ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 7:18 pm

İçe kapanık, iletişimsiz, sakar lise öğrencisi Bahadır bir sabah uyandığında dünyayı değiştirmeye karar verir. O sabah okula giderken beline taktığı tabancayla sınıf arkadaşlarını rehin alarak korkulu anlar yaşatacak olan Bahadır, onlardan hayatları boyunca kendilerini en çok yaralayan anılarını anlatmalarını ister. Öğrencilerin anlattıkları hikayelerden yola çıkan “Bana ŞANS Dile”, aile içi şiddet, sevgisizlik, iletişimsizlik ve saptıkları yanlış yolları anlatan Aksiyon-Gerilim türünde bir film. Film boyunca annesi tarafından çocukluğunda dolaba kilitlenen ve karanlıktan korkan Çağlar, ünlü bir televizyoncu olmaya çalışan ve maddi durumu pek iç açıcı olmayan Ayşegül, şair olmaya çalışan romantik Behiç, satanist gruplara katılan Serkan, otoriter bir babanın baskısından bunalmış Türker ve hiç anne sevgisi görmemiş Bahadır’ın öykülerini izleriz. Çılgın bir medya muhabirinin de kışkırtmasıyla çığırından çıkan olaylar, soğukkanlı davranmaya çalışan komiser ve öğretmenleri fazlasıyla zorlayacak, sınıf ve bahçedeki olaylar hiç beklenmedik şekilde gelişecektir.

Fragmanı:http://www.sinematurk.com/film_fragman/8141/Bana-Sans-Dile&no=0

Gerçekten hiçbir filmden bu kadar çok etkilenmemiştir...Herkesin izlemesi gereken,müthiş ötesi birşey...İzliyorum ,izliyorum ama doyamıyorum!!Mükemmel..

Filmim en güzel sahnesi :

Filmeden sözler:

''Adam yapmış işte. bilmem kaç milimetre metali dökmüş, kabzalı mabzalı. adam yapmış kardeşim bunu başkalarını öldürün diye. resmen öyle haa!. sabah uyanmış, işine gitmiş, fabrikasında bunu imal etmiş. neden? başka bir insan ölsün diye. ne kadar anlamsız bir dünyada yaşadığımızı görüyormusunuz? adam bunu yapmak için sabah uyanıp işine gidiyor kardeşim. var mi böyle bir şey? var, oluyormuş demek.''

''Ben ölümsüz olmak istiyorum,o yüzden beni öldürmelisin.''

''Hergün bana bakarken yüzünüzün aldığı ifadeyi ezberledim artık.Ama bugün,bu gözlerde hiç görmediğim bir şey gördüm.Saygı..Evey,saygı...Harika,bunu başardım.Sizi korkuttum,benden korktunuz!BUNUN SAYESİNDE!Adam yapmış işte. bilmem kaç milimetre metali dökmüş, kabzalı mabzalı. adam yapmış kardeşim bunu başkalarını öldürün diye. resmen öyle haa!. sabah uyanmış, işine gitmiş, fabrikasında bunu imal etmiş. neden? başka bir insan ölsün diye. ne kadar anlamsız bir dünyada yaşadığımızı görüyormusunuz? adam bunu yapmak için sabah uyanıp işine gidiyor kardeşim. var mi böyle bir şey? var, oluyormuş demek.''

''Garip..Hep pamuk ipliği derlerdi,bense sadece bir ayakkabı bağıyla bağlıymışım hayata..''

----

Bu filmi kesinlikle izlemelisiniz film hakkında ''yorum''larınızı bekliyorum :)

#calanthe.
Aktif Üye
Aktif Üye
#calanthe.

Kadın Mesaj Sayısı : 1513
Doğum tarihi : 11/01/96
İş/Hobiler : Neet,Ps,DLF.CLBB.NT <3

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Bana Şans Dile ~~ 28i1cnc790/5000Bana Şans Dile ~~ 261f97k  (790/5000)
Bana Şans Dile ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Bana Şans Dile ~~   Bana Şans Dile ~~ Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:48 pm

hmm güzele benziyor remix'm yarın izleyeceğim sağol <3
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Bana Şans Dile ~~ 28i1cnc5000/5000Bana Şans Dile ~~ 261f97k  (5000/5000)
Bana Şans Dile ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Bana Şans Dile ~~   Bana Şans Dile ~~ Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:21 pm

Rica ederim kankam (:
İzlersin inşallah,mükemmel bir film çünkü. (:

Bana Şans Dile ~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülben Ergen - Şans
» Kenan Doğulu - Şans Meleğim
» Gülben Ergen - Bir Şans Daha
» Şans Meleğim (Kenan Doğulu)
» Bana yer varmı ?? :)