Demi Lovato Fan
Demi'nin Rehab Günleri 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi'nin Rehab Günleri 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi'nin Rehab Günleri

+8
pfdk'
Chephia
DemiLse*
yuzdeyuzinsan
Dj Malik
alisonloveato
Boddah.
obliviate.
12 posters
YazarMesaj
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc5000/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (5000/5000)
Demi'nin Rehab Günleri Empty
MesajKonu: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 11:43 am

Öncelikle şunu söyleyim Go Girl dergisinden kendi ellerimle yazdım..Emeğe saygı :D

Ödüle Doymayan Yıldız

Dünyalar tatlısı Demi Lovato 2010'da hayranlarının karşısına hep çok güzle ve çok yararlı işler yaparak çıktı.Bu yüzden,yıl sonunda verilen pek çok ''en iyiler'' ödülünü alması hiç kimse için süpriz olmadı.

Sır Perdesinin Arkası

Geçtiğimiz günlerde Demi,''halk ödülleri'' diyebiliceğimiz,yani hayranlarının verdiği People's Choice ödüllerini de sildi süpürdü.Selena Gomez ile birlikte 2010'un en başarılı genç yıldızları seçilmelerinin yanı sıra Demi ayrıca ''Grey's Anatomy'' ve ''Camp Rock 2:The Final Jam'''deki rolleriyle de ödüle layık görüldü.Bu yüzden de başarılı güzelimiz People Dergisi'nin hazırladığı ödül töreni gecesine katılmaması çok şaşırtıcıydı...Fakat durum kısa sürede açığa çıktı:İşin aslı,Demi'nin son birkaç aydır bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görüyor olmasıydı ! Hastaneden çıkması için çok özel izinler gereken yıldız,çok kısıtlı olan bu izin süresini de ödül töreninde harcamak yerine ailesiyle geçirmeyi tercih etmişti.

Demi Neden Orada ?
Filmler,Şarkılar,Ödüller çok güzel;ama Demi'nin rehabilitasyonda olması kafanı karıştırdı değil mi ? Demi neden orada ?Üstelik bir dedikoduya göre yakında Miley Cyrus da aynı rehabiilitasyon merkezine gönderilecek ! Neyse,biz sözü fazla uzatmayalım:Demi'nin orda olmasının sebebi,geçen yıl Jonas Brothers turnesi sırasında dansçılarından biri olan Alex Welch'i dövmüş olması! Alex'in şikayet etmesi üzerine,Amerika'daki bir mahkemede Demi'nin tedavi görmesini istedi.Gerçi Alex ve Demi aralarında anlaşmışlardı,ama mahkeme bunu dinlemedi.Başta oldukça kısa süreceği düşünülen bu tedavinin neden böylesine uzadığı henüz bilinmiyor...Fakat her halükarda,önemli olan tek şey Demi'nin iyi hissetmesi,kendine gelmesi,eski gücü ve moduna kavuşması!

Demi:''Yeni albümler ve filmlerle geleceğim!''

Demi'nin hayranlarına yolladığı teşekkür mektubunda söyle yazıyor;''Bu zor günlerde hep yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.Her genç gibi benim de kötü günlerim oluyor,bunları çok yakında atlatacağım.Bulunduğum tedavi merkezinde benim gibi olan,hisleri karışık başka gençlerle tanıştım.Burdaki vaktimi çok iyi değerlendirmek ve bir an önce iyleşmek istiyorum.En büyük isteğim ise siz hayranlarımın ne kadar çok sevdiğimi,size ne kadar minnettar olduğumu bilmeniz !Herşey için çok teşekkür ederim.Tedavim bitip sahneye döndüğümde eskisinden çok daha güzel albümler ve filmlerle karşınızda olacağım.''

Vee dedikodu yağmuru

Demi en sevilen Disney yıldızlarından biri .Yaptığı herşeyi çok beğeniyoruzz.Elbette ki bir an önce iyileşmesini istiyoruz.Bir yandan da ona neler olduğunu çok merak ediyoruz...Şu dedikoduyu hemen paylaşalım seninle:İddaya göre ,Demi eski sevgilisi biricik aşkı Joe Jonas'ı bir türlü unutamıyormuş.Hatta onu hasta eden de buymuş.Joe'nun yeni sevgilisi Ashleyu Greene'e bu kadar düşkün olması Demi'Yi çok üzüyormuş.Geçen yıl Demi'nin JoBros ile birlikte çıktığı ''Camp Rock'' turnesine Joe'nun Ashey'yide getirmesi,Demi'nin sinirlerini iyice bozmuş ve esmer güzelimiz,turne esnasında Ashley'E mail atıp '' Erkek Arkadaşımı Çaldın'' deyivermiş!

Demi cephesinden son haber ise şu ;

Kariyerinde güzel bir yerde olan,ama özel hayatında sorunlarla boğuşan genç yıldız,pop'un sorunlu prensesi Britney Spears'ı aramış ve destek istemiş.Britney de ona ''Her zaman yanında olacağım,ne zaman tavsiyeye ihtiyacın olursa ben ara'' demiş.Demi'nin Britney gibi tecrübelibirinden yardım alması,sencede harika olmaz mı ?
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc5000/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 1:03 pm

Ne kadar sevindim anlatamam yaa Shocked
Britney'i sevmeye başlıyorum. haah
Ashley ve Alex' pislikleri gebersin. döverim
Demi'm çopk iyi bir şekilde,gülümseyerek çıkıcak. (:
Sağol hayatım.
Emeğine sağlık. (:
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 1:25 pm

yiriiiiiimmm
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc1060/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 2:22 pm

Sağol canım <3
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc1510/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 3:27 pm

Sağol canım
http://aniltetikfan.hareketforum.net
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:52 pm

.elly demiş ki:
Ne kadar sevindim anlatamam yaa Demi'nin Rehab Günleri 719516
Britney'i sevmeye başlıyorum. Demi'nin Rehab Günleri 705562
Ashley ve Alex' pislikleri gebersin. Demi'nin Rehab Günleri 519465
Demi'm çopk iyi bir şekilde,gülümseyerek çıkıcak. (:
Sağol hayatım.
Emeğine sağlık. (:

Aynen öyle...
Gülümseyerek de çıktı zaten.
Alex ve Ashley ölsün! Demi'nin Rehab Günleri 997119

Teşekkürler Aysu'm. +50
http://demilovatofan.forum-canada.com
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 5:33 pm

Önemli değil..
Sağol Özge'M
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc1260/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 12:29 am

Ashley'i boğmak istiyorum ya. :S

Teşekkürler canııım.
Yerim. <3
pfdk'
Süper Üye
Süper Üye
pfdk'

Kadın Mesaj Sayısı : 4138
Doğum tarihi : 16/01/97
İş/Hobiler : Müzik,Tumblr,Photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc270/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (270/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 9:00 am

çok teşekkürler canım çok sevindim..:)
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc230/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (230/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 9:13 pm

Teşekkürler canım.
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 11:25 pm

Önemli değil
plumcakes.
Yeni Üye
Yeni Üye
plumcakes.

Kadın Mesaj Sayısı : 139

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc170/5000Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (170/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 2:46 pm

sağol canım :)
Brnick'&..
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Brnick'&..

Kadın Mesaj Sayısı : 562
Doğum tarihi : 11/11/98
İş/Hobiler : Pc, TV , :D Fan Clublaar.:D

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'nin Rehab Günleri 28i1cnc0/0Demi'nin Rehab Günleri 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 8:02 pm

bende var bu :D
Sağol.
weeze '
Yeni Üye
Yeni Üye
weeze '

Kadın Mesaj Sayısı : 219
Doğum tarihi : 26/01/96
İş/Hobiler : Müzik Dinlemek .

MesajKonu: Geri: Demi'nin Rehab Günleri   Demi'nin Rehab Günleri Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 5:43 pm

Paylasım icin tesekkürler canım .
http://davidhenrie.1talk.net

Demi'nin Rehab Günleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Doğum Günleri mi Yeni Yıl mı ?
»  Alan kodu 212- New York Günleri Geceleri
» Deminin Kolyeleri
» Demi Lovato interview pre-Rehab
» Deminin bileği