Demi Lovato Fan
Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin!

YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin! 28i1cnc5000/5000Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin! 261f97k  (5000/5000)
Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin! Empty
MesajKonu: Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin!   Popüler bir iş yapıyoruz kimse böbürlenmesin! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 10:19 pm

Bir radyo programına katılan Funda Arar: "Popüler kültürün içinde bir iş yapıyoruz. Kimse böbürlenmesin, 'Ben ustayım' demesin"

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Funda Arar, radyo JoyTurk'te yayınlanan 'Joy Türk Buluşmalar'ın konuğu oldu. Arar, DJ Gökhan Çınar'a, son albümü 'Aşkın Masum Çocukları'nı anlattı. İşte Arar'ın açıklamaları:
* Bu albüm, diğer albümlerime göre çok daha duygusal oldu. İlk dinleyişlerinden itibaren dinleyicilerimi hırpalıyor. İnsanları çok üzmek istemiyorum ama hayatımızda hüzün hep var! Şarkılar da bu hüznün parçası...

MÜTEVAZI OLALIM
* İlk albümümü inanılmaz bir magazin furyasının olduğunu dönemde yapmıştım. O dönem insanlar, gündemde olmak için trajik olayların içinde bile yer alıyorlardı. Ben risk aldım ve öyle yapmadım. Eğer gündelik bir şarkıyla çıksaydım, ben de o çarkın içinde kaybolurdum.
* Şarkılarımla, insanların hayatlarında önem taşıyan biri olmak istiyorum. Bunu da yaptığım işle, duruşumla, söylemlerimle yapabileceğime inanıyorum.
* Popüler kültürün içinde bir iş yapıyoruz, bunun abartılmaması lazım! Kimse yaptığı işle böbürlenmesin. "Ben ustayım" demesin. Biraz mütevazı olalım, kendimizi yukarılarda görmeyelim.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benzemez kimse sana Lady Gaga
» Üstteki Üye Popüler Mi?
» Kimse Tarkan'la Hülya'nın arasına girmek istemiyor
» En Popüler Aktrisler (2010)
» Selam herkese, pek kimse kalmamış ama :(