Demi Lovato Fan
Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek

2 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 28i1cnc5000/5000Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 261f97k  (5000/5000)
Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek Empty
MesajKonu: Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek   Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 9:29 am

Bir deodorant firmasının tanıtımı için ülkemize gelen Victoria’s Secret’ın ünlü Çek modeli Karolina Kurkova, ayağının tozuyla Beyaz Show’a konuk oldu.

Türkiye denilince aklına ilk olarak Beyaz’ın geldiğini söyleyen dünyanın en uzun bacaklı ve en çok kazanan modellerinden Kurkova, ünlü şovmeni şaşırttı.
Kurkova’ya “One minute” diyen Beyaz “Gelip böyle güzel şeyler söyleyip gidiyorlar, sonra biz kendi duygularımızla baş başa kalıyoruz. Bana karşı ne hissediyorsun Karolina doğru söyle” diye sordu. Kurkova ise “Fazlasıyla uzunsun, ben daha kısa boylu erkeklere alışığım” cevabını verdi. Kurkova’nın son derece alçakgönüllü olduğunu belirten Beyaz, “Programa daha önce gelen ünlü isimler envayi çeşit şey isterken Karolina hiçbir istekte bulunmadı. Bu aileden gelen bir durum mudur yoksa diğer modeller de mi böyle?” diye sordu. Kurkova da “Aslında son derece basit, sıradan bir insanım. Metroya binerim, yürüyerek gezerim, insanlarla sohbet ederim. Geldiğim yeri unutmam. Bunlarla gurur duyuyorum” dedi.
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 28i1cnc1510/5000Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek   Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 11:22 am

Evet manikür pedikür falan o kadar yaptırmazmış inetrnetten izlemiştim az.
Haberlerde de görmüştüm sağ ol :) ♥
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 28i1cnc5000/5000Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek   Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 11:41 am

bir şey değil.

Karolina Kurkova: Mütevazı bir melek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sefa'dan mütevazi açıklamalar
» Mütevazi Katy Perry
» Melek'imee <3
» Melek - Danielle Steel
» Melek'i Kadınlar Taşıdı