Demi Lovato Fan
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı

5 posters
YazarMesaj
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kadın Mesaj Sayısı : 160
Doğum tarihi : 26/09/96
İş/Hobiler : Photoshop , Bilgisayar vb.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 28i1cnc30/5000Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 261f97k  (30/5000)
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Empty
MesajKonu: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 9:50 pm

Onları yapsada , geri Max'e ulaşabilecek miydiki ? Max onu kabul edecek miydi ?

Sadece , ana karekterler:ethelinde ve Max'i koyucağım..
Spoiler:

Max

Spoiler:

Bu arada bu koyduğum kişiler benim arkaşlarım.

İlk Bölüm Kusura Bakmayın ilk diyerek kısa yazdım.

Ernasokağında , gecenin 2 sinde birden bir kapı aralığı belirdi.Kapı açılır açılmaziçeriden ethelinde dışarıya çıktı. Hava soğuk ve yağmurluydu.Ethelinde o soğukve yağmurda korunmasız , erna sokağında yürüyor bir taraftanda ağlıyordu.Yağmuronun gözyaşlarını kapatıyor ağladığı belli olmuyordu.Gecenin karanlığında evinedoğru gitti. Annesini ve Babasını uyandırmamaya çalıştı.Başarız oldu.Babasıyatak odalarından koşarak geldi.Ethelinde’ye bağırıp çağırıyordu.Zaten Fred ,ethelinde’nin gerçek babası değildi.Annesi Adele içeriden koşarak geldi.Fred’e

- Karışma lütfen.O bir genç kız.Biz ne yaptığınakarışamayız. Dedi.
- Fred sinirle Adele’ye baktı.Biz onun ailesiyiz.Senannesisin ben ise babasıyım dedi Bağırarak.Ve odasına rahatlamaya gitti.

Annesi Adele , kızıEthelinde’ye döndü.Oda kızmıştı ama Fred’in yanında belirtmiyordu.

- Ethelindeneredeydin ?

- ‘’Biz Max ile ayrıldık.’’ Dedi ve o anda gözyaşları dolu gibi yağdı.Hıçkıra hıçkıraağlıyordu.
Annesinin Neden demesinekalmadan , Ethelinde anlatmaya başladı.

- Maxbenim çok cici kızlardan olduğumu düşünüyor.

Annesi Adele : Bununneresinde bir sorun var ki Ethelinde ?

- Annebu sorunları sayamayacağım kadar sorun var.O sert kızlardan , cesaretlilerdenhoşlanıyor. Neyse uykum var , uyumalıyım. ‘İyi geceler anne’, diyerek odasınaçıktı.

Aslında hiç uykusuyoktu.Hemen arkadaşı Madet’i aradı.Ama gecenin bu saatinde uykucu Madet’inaçacağını zannetmiyordu.Ve sandığı gibide olmuştu.Telefonu açan yoktu.Ethelindeuyumaya çalıştı ama yatağında bir o tarafa döndü , bir bu tarafadöndü.Uyuyamadı.Kalktı bilgisayarını açtı , eski resimlere baktı. ‘ Keşketekrardan çocuk olabilsem.Bu hayatı yaşamak çok zor , tekrardan eskigünlerimdeki gibi saf olabilsem.Keşke , keşke ’ dedi. Msn’e girdi.Bir arkadaşıaçıktı.Olanları anlattı.Arkadaşı Alya , psikopat bir kızdı.Okulu o……..u’suolduğu tüm okul çevresi tarafından da bilinirdi.Ama Ethelinde’nin başka çaresiyoktu.O anda birden exsevgilisi Max açtı.Kendisine söz verdi yazmayacağına amakendine sadece 10 dakika hakim olabildi.Aşktı bu , Max’i çok seviyordu.Onsuzolamıyordu , sırf ona kendisini cici kızlardan olmadığını göstermek için,arkadaşı Alya’ya bir mesaj yazdı.

‘ Alya sana bir şey sormakistiyorum. ?’ dedi.Ardından 10 saniye geçmeden Alya’dan mesaj geldi.

‘ Efendim Ethelinde nesorucaksın ?’

‘ Ethelinde , sendeuyuşturucu var mı?’ dedi. Ve birden sustu.

Alya ilk olarak Hayır demişolsada.Sonunda söyledi.Ve sonradan

‘Sana güvenmiyorumEthelinde.Nedeni seni tanımıyorum fazla , birine söylersin diye korkuyorum.Hemsen cici kızlardansın vücüdünün kaldıra bileceğine inanmıyorum şahsen :/’ dedi.

Ethelinde : Bundan sonrasevgilim için, ve kendi ismim için bunuyapacağım.Ve yarın bana ulaştırırmısın ve ne kadar? Dedi.
Alya:Tamam Yarın BerlinParkında buluşalım.Saat 1’de. Dedi.
miraclecyrus
Yeni Üye
Yeni Üye
miraclecyrus

Kadın Mesaj Sayısı : 80
Doğum tarihi : 21/11/96
İş/Hobiler : Saçmalak,Hayal kurmak

MesajKonu: Geri: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 9:52 pm

Benimkiler kadar iyi değil panpacım ama gelısıyorsun.
BieberFever.
Aktif Üye
Aktif Üye
BieberFever.

Kadın Mesaj Sayısı : 1460
Doğum tarihi : 03/03/96
İş/Hobiler : JUSTINBIEBER

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 28i1cnc545/5000Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 261f97k  (545/5000)
MesajKonu: Geri: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:12 pm

Yaa bu kız da var bence.. huuh
Bi erkek için asla bunu yapmam. huuh
Aşkta var tabiki ama, sonuçta hayat bu..
Hayatımı karartsam sanki herşey geçcek.
Kankiş, anlatımına bittim.
Gerçek bi yazardan kitap okuyomuş gibi hissettim..
Devam. krokiss
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 28i1cnc5000/5000Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:13 pm

Omg süpersin yirim <3
Kıza bak .e
Çocıka bak .e
Ohö
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kadın Mesaj Sayısı : 160
Doğum tarihi : 26/09/96
İş/Hobiler : Photoshop , Bilgisayar vb.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 28i1cnc30/5000Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 261f97k  (30/5000)
MesajKonu: Geri: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:59 pm

Beğendiyseniz çok mutlu oldum bu hikayeler hakkında iyi değilim. :/

Adele kızının bu psikolojik hareketlerini sezmişti çünkü o bir anneydi sonuçta.Ethelinde ertesi sabah kahvaltı etmeden evden çıktı buluşma saati 1 de idi ama ethelinde erkenden çıkmıştı. Adele güvensizliğinin çok kötü olduğunu biliyordu ama yapabileceği bir şey yoktu çünkü o kızıydı , kızının güvenliği herşeyden önce geliyordu. Ethelinde çıktıktan 10 dakika sonra anneside çıktı.Adele’nin attığı her adım ona ölüm gibi geliyordu çünkü adele gittikçe yaşadıkları yerin dışına çıkıyorlardı. En sonunda etheline bir yerde durdu ve oturdu.Adele hatırladı birden buraya etheline küçükken gerçek babası ile gelirlerdi. Babası Robert’ın her Pazar getirdiği yerdi. Adele çok duygulandı. Etheline hep küçük kalmak istiyordu zaten Fred’ide hiç sevmiyordu.Onu babası gibi görmüyordu.Aradan 1-2 saat geçti ethelinde ayaklandı birden ve Alya ile buluşma mekanı Berlin Parkına gidicekti ama bulunduğu yer ile park çok uzaktı. Biraz yürüdü ve taksi buldu , ne yazık ki Adele taksi bulamadı. Etheline çoktan gitmişti. Adele ne yapıcağını şaşırmıştı. Adelenin aradığı taksi 30 dk sonra geldi. Adele gittiğinde ethelinde alya ile çoktan buluşmuşlar bir şey konuşuyorlardı.

A: Ethelinde , max için bunu yapmak zorunda değilsin. !
E: Bunu max için yaptığımı nereden önsürüyorsun ki ?
A: Ah ethelinde bunu her kız yapıyor ve bende bu yüzden başladım ama benim hikayem seninkinden binkat daha farklıydı.
E: Emin ol benimki daha kötü.
A: Terk edilmenin çok kötü olduğunu sanıyorsun ama öyle değil işte ethelinde benim hikayem ise şu ;
Joe ile çok güzel bir beraberliğimiz vardı , onu çok seviyordum onun da beni sevdiğine emindim.Tam 9 ay çıktık son 1 ayda Joe çok değişmişti eski Joe gitmiş yeni Joe gelmişti ve yeni Joe çok berbat biriydi.Sevgilim başka bir kıza kayıcak diye çok korkuyordum onun için elimden gelen herşeyi yapmaya gayret ediyordum.Çünkü onu herşeyden çok seviyordum ve kaybetmek istemiyordum.Ve o gün antonia’nın partisi vardı , tüm okul olduğu gibi bizde davetliydik.Böyle partileri bilirsin yakınlaşmak için olur özellikle 16-17 yaşında iseniz tüm düyanın merkezi olduğunu sanarsınız bende böyle sanıyordum tabi o gün Joe ile içtik bayabi ondan sonra antonianın ailesi evde yoktu tüm odalar boştu gerisi böyle işte…’
E: Peki sonra ?
A: Sonra bir şey olmadı Joe beni terk edip gitti amacının bu olduğunu anladım ama iş işten geçmişti şimdi ortalıkta böyle geziyorum.
E: Senin hikayende güzelmiş dedi ve ayağa kalkıp artık versen dedi.
A: Ethelinde sana kendi hikayemi anlattım halen ders çıkarmadın mı ?
E: Hayır
A: Salak diyorum sana sadece
Ethelinde’nin annesi bunları uzaktan izliyordu ve maalesef duyamıyordu sesleri sadece mimikleri takip ediyordu , kızlarda bır yakınlaşma gördü ve merak etti.Annesi de bir zamanlar genç olduğu için anladı ve kızının gözgöre göre elinden gitmesine izin veremezdi , o sinirle ethelinde diye bağırdıı ve yanlarına gitti ve.
BieberFever.
Aktif Üye
Aktif Üye
BieberFever.

Kadın Mesaj Sayısı : 1460
Doğum tarihi : 03/03/96
İş/Hobiler : JUSTINBIEBER

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 28i1cnc545/5000Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 261f97k  (545/5000)
MesajKonu: Geri: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:11 pm

Çoook güzel!!!!
Annesi saçını başını bir güzel yolcak. :D :D
Devam et!! <3
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 28i1cnc5000/5000Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:19 pm

Omg :O
Lan ben bu kızı döverimş üğü ne uyuşturucusu omg üğüğüğüğü
ay yazık üğüğü
devmadevamdevam hemen üğ
pfdk'
Süper Üye
Süper Üye
pfdk'

Kadın Mesaj Sayısı : 4138
Doğum tarihi : 16/01/97
İş/Hobiler : Müzik,Tumblr,Photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 28i1cnc270/5000Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı 261f97k  (270/5000)
MesajKonu: Geri: Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı   Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:59 pm

Hayal gücün çok geniş. Zha
Süper yazıyosun valla.
Devoş. <3

Sence Bu Doğru Mu ? Alman bir kızın dramı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bono Alman Mühendislik Harikası Oldu
»  Ölü Kızın Dansı
» Sizofren Bir Kızın Son Günü
»  alçak gönüllü bir kızın şiiri :)
» Anne kızın alışveriş keyfi