Demi Lovato Fan
Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker

YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker 28i1cnc3000/5000Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker 261f97k  (3000/5000)
Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker Empty
MesajKonu: Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker   Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 6:36 pm

Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker 115337

Aslında, insan beyni gerçekten keşfedilmemiş bir bölge gibidir; dünyayı o yönetiyor olsa da, beynimiz hakkında çok az şey biliyoruz. İşte bu keşfedilmemiş bölgeye, Erin ve Ted gibi cesur yazarlar girip de hafıza gibi karmaşık bölgelerle, duygular ve ilişkilerle ilgilendiğinde, kapılıp gidiyorum. Eminim ki, bu yaratıcılık dolu hikâye, okuyucuları da alıp götürecektir. Unutulmaz bir şey! -Melody Carlson-Finding Alice and The other Side of Darkness kitaplarının yazarı"Erin Healy ve Ted Dekker'ın yazdığı Çalınmış Hafızalar, beni ilk cümlesiyle içine çeken, muhteşem bir macera romanı. Kitabı okurken sürekli tahminlerde bulunup durdum. Bir daha bir öpücüğe aynı gözle bakabilir miyim bilemiyorum. Sıradaki kitabı merakla bekliyorum!
http://vampirakademisi.forumdizini.net/

Çalınmış Hafızalar - Ted Dekker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ten| Ted Dekker
» Kutsal Meclis -Ted Dekker