Demi Lovato Fan
John Saul-Kusursuz Kabus 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
John Saul-Kusursuz Kabus 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Saul-Kusursuz Kabus

YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
John Saul-Kusursuz Kabus 28i1cnc3000/5000John Saul-Kusursuz Kabus 261f97k  (3000/5000)
John Saul-Kusursuz Kabus Empty
MesajKonu: John Saul-Kusursuz Kabus   John Saul-Kusursuz Kabus Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 6:36 pm

John Saul-Kusursuz Kabus 9944-485-13-5

Lindsay, bir gece ansızın yatak odasında ortadan kaybolunca, her ailenin kabusu olan şey Kara Marshall için gerçeğe dönüşür. Polis, Lindsay'in evden kaçan, hayal kırıklığına uğramış genç bir kız olduğunu, ailesi şehre taşınacağı için arkadaşlarını ve okulunu bırakmak istemediğini düşünür. Ancak evlerini müşterilere gösterdikleri bir günün ardından Lindsay odasına bir yabancının girdiğinden şüphelenmiştir. Kara, isimsiz ve kalabalığın arasına kolayca karışabilen bir yabancının kızının peşinde olduğuna inanmaktadır. Biri sürekli insanları gözetliyor, plan yapıyor, sapkın arzularını günlüğüne kaydediyor ...ve bir sonraki kurbanının kim olacağını belirliyor. “John Saul 'cinsi sapık' mevzusuna el atıyor. Sürüklüyor!” - Booklist “Korkunun modası geçmez!” -USA Today
http://vampirakademisi.forumdizini.net/

John Saul-Kusursuz Kabus
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu.
» Kabus Oteli
» Demi:Miley ve Ben Kusursuz Değiliz.
»  Sevimli Küçük Yalancılar-Kusursuz
» Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz"