Demi Lovato Fan
Merhaba,Ben Serena. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Merhaba,Ben Serena. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba,Ben Serena.

4 posters
YazarMesaj
Perfectisdale.
Yeni Üye
Yeni Üye
Perfectisdale.

Kadın Mesaj Sayısı : 24
Doğum tarihi : 27/01/99

Merhaba,Ben Serena. Empty
MesajKonu: Merhaba,Ben Serena.   Merhaba,Ben Serena. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 12:17 pm

Evet amatörce birşeyler yazıyorum işte,
aynı hikayeyi kardeş fanımızdada paylaşıyorum.
Yorumlarınızı lütfen eksik etmeyin.

Merhaba,Ben Serena. 41a87bea

1. Bölüm

Gözlerimi açamıyordum.. Üstümde öyle bir yorgunluk vardı ki. Yatagımda uzanıyordum,güneş yüzümü hafifçe okşuyordu. Bundan daha güzel bir sabah olamazdı. Yastıgıma sıkıca sarıldım ve tam uykuya dalarken, " Sereena ! " sesiyle yerimden zıpladım. Evet , tahmin ettiginiz gibi bu ses anneme aitti.Yataktan kalkıp , üstüme sabahlıgımı aldım yavaşça merdivenlerden iniyordum. Aşağı doğru kızarmış ekmek kokuları geliyordu. Masaya oturdum annem kızarmış ekmek ve yumurta yapmıştı , yanında en sevdigim meyve suyu bile vardı. Bu annemin bana kötü bir haber vereceginin işaretiydi. Normalde böyle bir kahvaltıya rastlamak olağanüstüydü. Tamda tahmin ettigim gibi annem söze şöyle başladı , " Hayatım.. " evet, genelde böyle başlayan cümleler "Odanı topla , kalk şu bilgisayarın başından " gibi bitmezdi. "Tatil için harika bir plan yaptık!" Aslında cümle şu ana kadar çok iyi gidiyordu. Düşünsenize kumsal , lezziz yemekler , yakışıklı yabancı çocuklar. Hiçde fena degildi derken " Minik bir kasaba evine ! " sözü bütün hayallerimi yıkmıştı. Sabah uykumdan uyandırılmıştım , bu tatil haberide üstüne gelince önümdeki kızarmış enfes ekmegin hiçbir önemi kalmamıştı doğrusu. Kışın çok çalışmıştım , notlarımın hepsi A'ydı ! Yani sayılır. Ama ödülüm bu degildi. Ama sadece bu kadarla kalsa yine iyi, " Kuzenlerinde bizimle geliyor. " Kuzenlerim mi ? Onlarla bir tatil degil 2 gün bile geçirilemezdi. Tom , Jake ve Dustin. İsimlerini duyunca bile tüylerim diken diken oluyordu. Hemen anneme çıkıştım , " Bana sormadan neden böyle bir karar alıyorsunuz buda yetmezmiş gibi kuzenlerimide çağırıyorsunuz ! " dedim,sinirliydim. Annem yüzünü o tatlı ifadeden , hemen kızgın anneye çevirmişti. " Bir kerede benim için birşey yap , Serena Parker ! " Aa, evet adım ve soyadım belli ki olayı ciddileştirmişti. Sustum. Yababilecegimin en iyisini yaptım ve odama sert adımlarla çıktım. Yatagıma oturdum ve sinirden agladım. Tam o sırada şunu fark ettim ! İşte , işte şunu; yemek yemeyi unutmuştum.

http://ashleytizzyfanclub.yetkin-forum.com
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Merhaba,Ben Serena. 28i1cnc1510/5000Merhaba,Ben Serena. 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Merhaba,Ben Serena.   Merhaba,Ben Serena. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:04 pm

Amaötr mü ?
Bence çok güzel.
Ahhhh Dustin deyince aklıma Dustin Dollin geldi ♥♥
Neyse devam :)
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Anthropoid.
Yeni Üye
Yeni Üye
Anthropoid.

Kadın Mesaj Sayısı : 57
Doğum tarihi : 19/09/96
İş/Hobiler : Masatenisi

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Merhaba,Ben Serena. 28i1cnc0/0Merhaba,Ben Serena. 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Merhaba,Ben Serena.   Merhaba,Ben Serena. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 7:35 pm

Güzel bence.
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Merhaba,Ben Serena. 28i1cnc1510/5000Merhaba,Ben Serena. 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Merhaba,Ben Serena.   Merhaba,Ben Serena. Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 9:49 am

Hadi devam :)
http://aniltetikfan.hareketforum.net
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Merhaba,Ben Serena. 28i1cnc5000/5000Merhaba,Ben Serena. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Merhaba,Ben Serena.   Merhaba,Ben Serena. Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 2:27 pm

okudum ki beeeen.<3
devam
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm

Merhaba,Ben Serena.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blair/Serena?
» Nasıl bikini bu Serena?
» Serena'ya Doğum Günü Hediyesi
» MERHABA
» Merhaba =)