Demi Lovato Fan
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!

+6
Vıncent.&
Boddah.
Pinkquen.
Incredible.
yuzdeyuzinsan
DemiLse*
10 posters
YazarMesaj
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc5000/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (5000/5000)
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Empty
MesajKonu: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 9:37 am

Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 285051_187925181266999_185300444862806_541717_973535_n

Joe eski kız arkadaşıyla çok gurur duyuyor gibi gözüküyor. – Hatta Demi’nin geri dönüşünden dolayı çok ‘mutlu’ olduğunu bile söylüyor!

21 yaşındaki Joe Jonas Demi Lovato’nun kalbini kırmıştı ve çoğu kişi Demi’nin Disney Turu’nun bırakıp tedavi merkezin gitme sebebinin Joe olduğunu düşünüyordu. Ama Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ın çıkmasıyla gurur duyarak daha fazla cana yakın olamazdı!

Joe: “Bence şarkı harika. Bu şarkının benim hakkımda olduğunu düşünmüyorum. Şarkıyı incelediğimde, bana daha çok kişisel ( Demi'nin kişiseli ) geldi. Geçen sene yaşadığı olaylardan çok daha kişisel hayatını anlatan bir şarkı. Demi için gerçekten çok mutluyum, şarkı harika.”

Ayrıldıklarından sadece 8 ay sonra, Demi artık kendi yolunda geri dönüşünü yaptı. Ama her ne kadar ayrılmış olsalar da, Joe’nun Demi hakkında kötü şeyler düşünmemesi güzel değil mi?
http://demilovatofan.forum-canada.com
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc1510/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (1510/5000)
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Empty
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 9:43 am

Tabiki de güzel :)
Teşekkürler.
http://aniltetikfan.hareketforum.net
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc5000/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:06 am

Önemli değil.
Ne de olsa Demi'nin. <3
Incredible.
Aktif Üye
Aktif Üye
Incredible.

Kadın Mesaj Sayısı : 2045
Doğum tarihi : 13/04/98
İş/Hobiler : KaraokeTwitterGitar

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc400/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (400/5000)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 11:29 am

Bencede.
Sağol canım.
http://www.demilovatofan.forumr.net
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 11:42 am

Önemli değil.
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc230/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (230/5000)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 9:46 pm

Çok güzel bir şarkı ve Joe hayla onun hakkında konuşabiliyorsa çok yüzsüzmüş hık
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 9:28 pm

yapcak yorum bulamadım valla ne diyim :D
Sağol kankam <3
Vıncent.&
Moderatör
Moderatör
Vıncent.&

Kadın Mesaj Sayısı : 3256
Doğum tarihi : 30/07/97
İş/Hobiler : Müzik,Ps,DLF :)

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc590/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (590/5000)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:12 am

Tabikide Güzel,Çok Güzel hatta.
Yani İyi Arkadaş Kalabilirler.
Sağol Askım <3
http://fantr.ace.st
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:25 am

sağol
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Gilræn ~
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Gilræn ~

Kadın Mesaj Sayısı : 564
İş/Hobiler : Kitap.

MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 3:32 pm

Of artık onu sevmiyorum -Joe- haah
Teşekkürler canım :)
http://taylorswift13.yetkin-forum.com
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 5:32 pm

Önemli değil. :)
Adelynnϟ
Aktif Üye
Aktif Üye
Adelynnϟ

Kadın Mesaj Sayısı : 1282
Doğum tarihi : 23/04/98
İş/Hobiler : Dans etmek,şarkı söylemek,futbol,boks,go-card ve eğlenceli olan her şey

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc310/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (310/5000)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 5:30 pm

iyi konuşmuş:Ğ
tenkss :D
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 28i1cnc1260/5000Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!   Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil! Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 4:00 pm

Kötü konuşmasından iyidir.
Teşekkürler canım.

Joe Jonas: Bence Demi’nin yeni şarkısı ‘Skyscraper’ harika ve benim hakkımda değil!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato Joe Jonas için, ' O benim ilk ciddi ilişkim'
» Demi'nin yeni klibi DEV ile yaptığı düet şarkısı olan 'Who's That Boy' olacak.
» Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun ?
» Demi ve Joe Jonas Yeni Düet
» Demi ve Joe Jonas ın Yeni Düetleri Bugüüün