Demi Lovato Fan
Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown

4 posters
YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 28i1cnc3000/5000Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 261f97k  (3000/5000)
Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown Empty
MesajKonu: Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown   Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 3:29 pm

Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown Meleklerveseytanlarb

Çok eski gizli bir kardeşlik örgütü. Dünyayı yok edecek ölümcül yeni bir silah, akıl almaz bir hedef.

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.

Brown bu romanda tıpkı bir hokkabaz gibi havaya yüzlerce top fırlatıp hiçbirini yere düşürmeden okuyucuyu inanılmaz bir gerileme sürüklüyor.
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
Gilræn ~
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Gilræn ~

Kadın Mesaj Sayısı : 564
İş/Hobiler : Kitap.

MesajKonu: Geri: Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown   Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 5:02 pm

Okudun mu nasıl bir kitap ?
Teşekkürler :)
http://taylorswift13.yetkin-forum.com
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 28i1cnc3000/5000Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown   Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 7:09 pm

Okumadım ama listeme ekledim ki güzel gibi duruyor burdan :D
Rica ederim^^
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
pfdk'
Süper Üye
Süper Üye
pfdk'

Kadın Mesaj Sayısı : 4138
Doğum tarihi : 16/01/97
İş/Hobiler : Müzik,Tumblr,Photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 28i1cnc270/5000Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 261f97k  (270/5000)
MesajKonu: Geri: Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown   Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 12:19 am

Bende çok merak ediyorum bu kitabı.
Sağol canım. (:
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kadın Mesaj Sayısı : 2966
Doğum tarihi : 20/07/96
İş/Hobiler : Okuyom ben ya.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 28i1cnc500/5000Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown 261f97k  (500/5000)
MesajKonu: Geri: Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown   Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:17 pm

Harika bir kitap tavsiye ederim (:

Melekler Ve Şeytanlar - Dan Brown
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şeytanlar ve Melekler(DeviLs and AngeLs)
» HAYKO CEPKIN -Melekler-
» Melekler Korusun 27. bölüm özeti
» Melekler Korusun 28. bölüm özeti
»  Katy Perry melekler arasında