Demi Lovato Fan
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu

5 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 28i1cnc1405/5000Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 261f97k  (1405/5000)
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu Empty
MesajKonu: Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu   Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 12:35 pm

23 Yaşındaki genç müzisyen Jessie J bundan 2 hafta önce Londra'daki dans provalarında sol bacağını kırmış. Ayağı 6 hafta boyunca da alçıda kalacakmış. Ama dün Jessie J Alan Carr Show çıkışında mor saçlarıyla göze çarptı. Ayağının kırılmasına rağmen bile hala neşesinden birşey değişmemiş. Aman Allah bozmasın. Jessie J ayağının kırılmasından dolayı turdaki bir çok konserleri iptal etmek zorunda kalmış bakın üzgün olduğunu nasıl dile getiriyor;
Üzgünüm bunları söylemek için kendimi yeterince iyi hissetmiyorum, hayranlarım için mahcup olmuş durumdayım ve biliyorum konser biletlerimi alabilmek çok sıkı çalıştınız ve çok zamandan beri konseri bekliyorsunuz. Bu yaz için çok heycanlıydım ve hepiniz gibi bende çok üzgünüm. Ne yazik ki bu tür şeyler oldu. Pozitif olmaya devam etmek zorundayım ve söz veriyorum gelecek yıl telafi edeceğim.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kadın Mesaj Sayısı : 2966
Doğum tarihi : 20/07/96
İş/Hobiler : Okuyom ben ya.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 28i1cnc500/5000Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 261f97k  (500/5000)
MesajKonu: Geri: Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu   Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 12:46 pm

Jessie ♥
Seviyorum bu kızı.
Mor da yakışmış haniş.
Sağol irem.
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 28i1cnc5000/5000Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu   Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:23 pm

Sağol cnaım
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 28i1cnc1510/5000Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu   Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:39 pm

çok seviyorum.
teşekkürler.
http://aniltetikfan.hareketforum.net
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 28i1cnc5000/5000Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu   Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:44 pm

Helios .' demiş ki:
Sağol cnaım

Jessie J Ayağını Kırdı ve Hayranlarına Mahcup Oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zerrin Özer ayağını kırdı !
» TayLoR Swift hayRanlaRına yeni oyuncak
» TwiLight hayRanLaRına müjde
» Cem Yılmaz'dan Hayranlarına Kötü Haber!
» Demi hayranlarina tesekkür ediyor