Demi Lovato Fan
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..

+4
fayedunaway
Niccy.
obliviate.
Boddah.
8 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 28i1cnc5000/5000Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 261f97k  (5000/5000)
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Empty
MesajKonu: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:51 pm

sevgili arkadaşlar; müziği bırakıyorum. ya çok çok uzun bir süre. ya da büyük ihtimalle, hiç dönmemek üzere. 3 eylül berlin son konserimdir.

anlatayım nedenini;
önce küçük bir açıklama; sanatçı denilen yaratık, dünyayla çözemediği bir sorununu başkalarına saçma gelecek bir işi çok önemseyerek halletme yoluna giden kişidir. benim durumumda gitar çalmak, şarkı söylemek vs. oluyor bu saçma iş. ama ben şarkı yazma işini hep çok önemsedim, onu hep kolladım. hayallerimdeki kahramanlarımla yarıştım, bu dünyaya inmedim bile. çok sevdiğim şarkılarımı yazdım.
hep olduğum kişi kalayım diye de çok uğraştım, çok çalıştım. bir kaç prensibim oldu, onları da kollamaya çalıştım. her zaman istediğim kadar iyi bir insan olamadım. ama çalıştım.
küçücükken bu ülkede rock müziğe dair bir hayal kurdum, nerede ne varsa takip ettim, ardına düştüm, her şeyini gözledim, inandım. hayal olduğunu bile bile.
neyse, işte bu hayal artık beni tatmin etmiyor. kendimi, arkadaşlarımı hayalkırıklığı içinde görüyorum. bir özgürlük ve gerçeklik duygusu peşine düşmüştüm, pozisyonum meğer onu temsil etmiyormuş. sadece sahnede yaşayabildiğim bir hayal bu çünkü. bir çok arkadaşımdaki hayal kırıklığı bende de var.
bu hayal beni tatmin etmeyince, önemli olmadığını bildiğim diğer bazı hayallerimi sembolik olarak şu önümüzdeki 1,5 senede gerçekleştirip müziği bırakayım bari dedim, daha da çok çalışmaya karar verdim. gizli tuttum kararımı, kimseye de söylemedim. hatta yalan bile söyledim çalışanlarıma.
ama bir süredir kendime bakıyorum ve çok yorgunum. o yüzden pes diyorum. böylece düzelmesi aslında çok uzun yıllar sürecek problemleri 1,5 senelik bir intihar saldırısına dönüştürmeyeceğim. gerçekte bir önemleri yoktu, hayatın gerçekleriyle uğraşmamak için hayal edilmiş şeylerdi. inanması her zaman kolay olmuyor.
böylece, boşu boşuna kendimi de, çalışan dostlarımı da yormamaya karar verdim. kendimi yorarken, onları da çok yordum, üzdüm. çok teşekkür ederim hepsine .
sizlere de.

bu bir hüzün yazısı değil, bir rahatlama yazısıdır.

-teoman

Ohaaaaaaaaa surprise surprise surprise surprise
Biri şaka desin lütfen !
Hayır ya :( off :(
Şarkıları mükemmeldi !
Olmadı işte bu :(
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 28i1cnc5000/5000Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:10 pm

Bende ilk duyduğumda şaşırdım.
Çok sevmiyorum.
Sağol
Niccy.
Emekli
Emekli
Niccy.

Kadın Mesaj Sayısı : 14186
Doğum tarihi : 11/04/96

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:27 pm

Yaaa olamaz ya gerçek mi bırakamaaz surprise olamaz
http://demilovatofan.forum-canada.com
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 11:03 pm

Sesi,tarzı,şarkıları...MÜKEMMELDİ!
Yazık oldu..
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 28i1cnc1405/5000Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 11:59 pm

Şaka mısın sen Teoman?!
Rock müziğinin en başarılısısın sen!
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Vıncent.&
Moderatör
Moderatör
Vıncent.&

Kadın Mesaj Sayısı : 3256
Doğum tarihi : 30/07/97
İş/Hobiler : Müzik,Ps,DLF :)

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 28i1cnc590/5000Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 261f97k  (590/5000)
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:52 am

allam
Olmaz ya...
Aynen Remziş.Farklıydı ,Her Rock'cı gibi Degildi..
-Şimdi Hayrablarıda Artar minnoş -
Gerçkten Dinle Dinle Sıkılmadıgım Sarkıları Yapıyordu..
Sağol Canıım <3
http://fantr.ace.st
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kadın Mesaj Sayısı : 2966
Doğum tarihi : 20/07/96
İş/Hobiler : Okuyom ben ya.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 28i1cnc500/5000Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 261f97k  (500/5000)
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 1:55 pm

Olamaz.
Sağol cnaım.
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 28i1cnc1510/5000Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:40 pm

Vıncent.& demiş ki:
allam
Olmaz ya...
Aynen Remziş.Farklıydı ,Her Rock'cı gibi Degildi..
-Şimdi Hayrablarıda Artar minnoş -
Gerçkten Dinle Dinle Sıkılmadıgım Sarkıları Yapıyordu..
Sağol Canıım <3
http://aniltetikfan.hareketforum.net
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 28i1cnc500/5000Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 261f97k  (500/5000)
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:47 pm

Bencede :'(
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 5:34 pm

DURUN.ŞOKA GİRDİM.
TEO BUNU YAPAMAZSIN L*N.
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 209268 Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 668484
olamaz ben bu adama da şarkılarına bitiyorum.
Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 209268 Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. 668484
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..   Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama.. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 5:40 pm

Kesinlikle yaa.

Teomandan müziği bırakmasıyla ilgili açıklama..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena'dan taylo swift ve demiile ilgili açıklama
» Lucy Hale "Country Müziği Yapabilirim"
» KaLbin ve ruhun müziği
» Ajda Müziği Bırakıyor!
» Reklam Müziği Oldu.