Demi Lovato Fan
Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu?

2 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 28i1cnc1405/5000Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 261f97k  (1405/5000)
Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? Empty
MesajKonu: Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu?   Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:52 pm

Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 8A18D05CDDC621186F54ABDB53B23C

Yeşim Salkım; Hakan Uzan' la evliyken, eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği Gülben Ergen'le ilgili konuştu: Canımı yakan her kadın için şunu diledim; inşallah bir gün sen de evlenir, evlat sahibi olur ve aldatılırsın!

Elele Dergisinde yer alan röportaja göre ; 21 yaşında Gizem ve Hakan Eratik' le olan evliliğinden Ada isminde iki kızı olan Yeşim Salkım; Kadınca dergisinden Oya Demirtok' a özel açıklamalar yaptı. Eşi Hakan Eratik ve kızlarıyla fotoğrafçı Oktay Bingöl'e özel pozlar da veren Salkım, erkekleri nikah masasına oturtmanın sırlarını, oyunculuk aşkını, ve nasıl bir eş olduğunu anlattı.

" Evlilikte eğer sahteyseniz, bunu erkekler çok çabuk anlıyor. Ben hep sahici oldum. Hiçbir zaman sahte bir kadın olmadım. İnsanların hatalarını her zaman yüzlerine söyledim.

Kendimi çok iyi bir kadın ve anne olarak görüyorum. Aynı zamanda çok iyi bir dostum. Benim kız arkadaşlarım da çoktur.

Hiçbir zaman erkeklerin istediği gibi olmadım. Hep olduğum gibiyim, netim... Hani öyle, biriyle ilk tanıştığımda yemekler yapıp güzel görünmeye falan çalışmam. Yeri gelince en mükellef sofrayı hazırlarım, yeri geldiğinde de "Kalk bana bir su ver" derim..."
http://fayesdunaways.tumblr.com/
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 28i1cnc1510/5000Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu?   Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 8:25 pm

Teşekkürler.
http://aniltetikfan.hareketforum.net
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 28i1cnc1405/5000Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu?   Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu? Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 8:35 pm

Önemsiz.
http://fayesdunaways.tumblr.com/

Gülben’e Yeşim’in Ahı mı Tuttu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuttu Fırlattı (Gökçe)
» Gökçe - Tuttu Fırlattı
»  Madonna Gossip Girl'i Tuttu!
» Cory Monteith Hayranları Nöbet Tuttu
» Yeşim geLdi