Demi Lovato Fan
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.

+4
yuzdeyuzinsan
DemiLse*
fayedunaway
alisonloveato
8 posters
YazarMesaj
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 28i1cnc5000/5000Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 261f97k  (5000/5000)
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Empty
MesajKonu: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 7:13 pm

Misafirler sitemiz hakkında görüşlerini
ve ilk izlenimlerini burada dile getirebilirler.
kilebek
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Heaven.
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 3:30 pm

Güzel bir siteye benziyor belki üye olabilirim ama site bomboş Very Happy
:Very Happy: :Very Happy: :Very Happy: :Very Happy: :Very Happy:
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 28i1cnc1405/5000Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 3:38 pm

1134 üye var ve 263373 post mevcut.Ayrıca sürekli online olan çok üye var.Boş mu canım?
http://fayesdunaways.tumblr.com/
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 28i1cnc5000/5000Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 4:01 pm

Kayıtlı olmayan kullanıcılar forumların tamamını göremiyor.
Bundan bahsetti sanırım.
http://demilovatofan.forum-canada.com
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 28i1cnc1405/5000Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 4:05 pm

Yok,onu biliyorum ama kayıtlı olmayan kişiler kimler online kısmından görebilirler,o bakımdan demiştim. :)
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Harry <3
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 3:37 pm

ben site güzel tema falan herşey harika ama prk kulluanıcı aktif olmuyor ya site canlı değil o yüzden üye değilim ayrıca bazı arkadaşlarıma dedim üye olmaları için oldulular ama onlarda bana diyor site canlı değil .Bence ilk önce üyeleri çoğaltın site aktif hale gelmeli çünkü site mükemmel.Bakın ben ziyaretçi olduğum halde birkaç şey görüyorum ona rağmen harika ben siteyi aktif hale getirin burayı açtığım zaman admin bile açık değildi 3 ziyeretti vardı sadece .Bence bunları göz önüne bir alın .
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 28i1cnc1510/5000Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 5:21 pm

Admin LYS sınavına çalışıyor diğeri liseye gidiyor diğeri de...
Şuan okul zamanı tabiki de herkesderslerine önem veriyor sonra siteye ona göre de bence bayağı aktifiz.
Üye sayısına gelince 1181 üye var ve bunun en az 50 si aktif en az 20 si de sürekli aktif üye.Daha ne olsun diyorum ama bu senin görüşün tabiki de...
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 11:39 am

Okul zamanı yazdığından eminim :)
Online rekorumuz 118 bu pek de az değil gibi

En son Helios .' tarafından Perş. Haz. 14, 2012 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vannetta
Misafir
Anonymous

MesajKonu: luminosité.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:49 pm

Yetkili birine öm atmak tercihim olurdu fakat üyeliğimin şifresini unuttuğumdan burdan yazıyorum.
Yargısız infaz yapmak istemem ama Misafirlere Özel bölümde ki notalı gifi nerden aldığınızı öğrenmek istiyorum çünkü gif şayet benim siteme aitti bundan önceki temada.Herhangi bir şekilde izin alındığını da hatırlamıyorum ki sitenin her yerinde grafiklerin kopyalanmaması yazar nerdeyse.
İlgilenirseniz sevinirim.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 9:24 pm

Anasayfa mesajı ve forumlardaki bütün ikonları Didem koydu. Arkadaşlar yukarıda yazmışlar. 2 gün sonra sınava gireceğim için uzun zamandır pek fazla ilgilenemedim onlarla. Ama sorup halledeceğim. Bildirdiğin için teşekkürler. Ayrıca BURADAN forumunun adresini yazar mısın?
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 4:35 pm

Gerçekten siz mi yaptınız bilmiyorum ama her neyse siliyorum, zaten önemli bir şey değil.
vannetta
Misafir
Anonymous

MesajKonu: vannetta   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 7:34 pm

Nasıl önemli bir şey değil ya ben burda doğru düzgün en sakin halde gelmiş uyarıyorum siz çok önemli bir şey değil zaten siliyorum diyorsunuz burda ki emek hırsızlığı ve bunun büyüğü küçüğü olmaz.Ayrıca kalkıpta burda benim siteme ait olmayan bir şey için vaktimi harcamazdım herhalde.İyi niyetin suistimali bu olsa gerek.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 9:03 pm

Forumunuzu attınız, baktım. Öyle bir şey yok. Ayrıca sizin yaptığınıza dair ne bir kanıt gösteriyorsunuz ne de bir şey. Zaten benim haberim bile yok. Ben koymadım ama kaldırdım yine de. Uzatmayalım artık.
a?k?s?
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 1:02 pm

site gerçekten gelişmiş harika hemen üye olacağım! tombik
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimePaz Haz. 17, 2012 7:39 am

Teşekkür ederiz. :gülen yüz:
misafir1
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 11:57 am

siteniz çok güzel bayıldım ve bu site sizin mesaj var yoklarınızı çalmış
logoları da başka bir siteden çalıntı
vampirediariesturkey.hareket-forum.net
editleyebilirsiniz*
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 5:15 pm

ilgilenicem haber verdiğin için teşekkürler
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Barnabas.
Moderatör
Moderatör
Barnabas.

Erkek Mesaj Sayısı : 3166
Doğum tarihi : 22/03/01
İş/Hobiler : Skate

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 28i1cnc2000/5000Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 261f97k  (2000/5000)
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 10:17 pm

Asklgjth baktım siteye de Remziş ilgilenmiş,fazlasıyla ilgilenmiş.Koptum ya jlhgdfglg. :D
http://www.yavrukedipatisi.tumblr.com/
Skyscraper.
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Skyscraper.

Kadın Mesaj Sayısı : 984
Doğum tarihi : 07/05/98
İş/Hobiler : Harold Edward Styles

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 28i1cnc250/5000Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. 261f97k  (250/5000)
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 8:18 pm

Hahaaha aynen bende baktım :D Komikleeer :D
https://twitter.com/#!/deryayesilkir1D
lütfen
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:26 pm

merhaba arkadaşlar benim bir selena gomez fan club um var daha yeni açtım fakat ben tema ve logo yapmayı bilmiyorum ne yazık ki :( photoshop kullanamıyorum çünkü bilgisayarım da kaldıramıyor indiremiyorum.
çalamıyorum da sonuçta emek hırsızlığı olur ki bu da çok ayıp bir şey. siteme biriniz admin olur musunuz? ben sitenize üye olacağım size de üye bulacağım sitenize girip mesaj da atacağım elimden geleni yaparım ama siz de bana yardımcı olur musunuz çok rica etsem ?
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2013 12:47 pm

nekibuki
Yeni Üye
Yeni Üye
nekibuki

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Doğum tarihi : 01/01/90

MesajKonu: Geri: Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.   Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz. Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2013 5:33 pm

o üye bendim bitanem çok teşekkür ederim <3

Misafirlerimizin Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Joe Jonas'ın I'm Sorry hakkındaki konuşması.
»  Miley'nin jelena hakkındaki yorumu
» Joe'nun Demi ve Niall hakkındaki görüşü.
» Kim Kardashian'ın İstanbul Hakkındaki Düşünceleri
» Ünlülerin Skyscraper Hakkındaki Yorumu