Demi Lovato Fan
 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?

+3
obliviate.
DemiLse*
Odette'
7 posters
YazarMesaj
Odette'
Yeni Üye
Yeni Üye
Odette'

Kadın Mesaj Sayısı : 110
Doğum tarihi : 09/04/96
İş/Hobiler : Müzik

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 28i1cnc300/5000 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 261f97k  (300/5000)
 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Empty
MesajKonu: Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?    Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 9:55 am

Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? AmE7G

Selena Gomez şuan 19 yaşında ama oyunculuk hayatına tam olarak Wizards Of Wawerly Place de başladı. Wizards da tam olarak tanınan bu güzel bebek yüzlü Selena'yı neden seviyoruz biliyor musunuz ? Biz size anlatalım;

- Tabikide 7 yaşında katıltığı Barney ve Friends de oyunculuğuna emeklerken Wizards'da superstar olarak kendisine iyi bir zemin hazırladı.
- Daha sonra Kiss&Tell, A Year without rain albümlerini çıkarak müzik listelerinde de büyük bir hit yaptı.
- Monte Carlo adlı sinema filmi ise oyunculuğu ile ilgili tecrübesini daha da arttırdı.
- 2011 yılında çıkan When The sun goes down albümü ile listeleri salladı ve bir çok törenden ödül aldı!
- Selena daima hayranlarıyla konuşuyor, onlara karşı samimi davranıyor hatta bazen onları bile arıyor.
- Galalara ve ödül törenlerine giderken giydiği kıyafetler moda dergilerinde yer alıyor, ve ondan daima stil ikonu olarak bahsediliyor.
http://demilovatofanclubtr.forumdizini.com
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 28i1cnc5000/5000 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?    Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 10:44 am

Açıkçası ben Selena'nın oyunculuğunu da, şarkıcılığını da beğenmiyorum. Sadece Demi'nin arkadaşı olduğu için seviyorum. :gülen yüz:
Teşekkürler.
http://demilovatofan.forum-canada.com
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 28i1cnc5000/5000 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?    Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 10:51 am

DemiLse* demiş ki:
Açıkçası ben Selena'nın oyunculuğunu da, şarkıcılığını da beğenmiyorum. Sadece Demi'nin arkadaşı olduğu için seviyorum. :gülen yüz:
Teşekkürler.
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?    Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 12:14 pm

Ben hiç sevmiyorum.
sağol.
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kadın Mesaj Sayısı : 2966
Doğum tarihi : 20/07/96
İş/Hobiler : Okuyom ben ya.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 28i1cnc500/5000 Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? 261f97k  (500/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?    Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Icon_minitimeSalı Eyl. 27, 2011 4:51 pm

Çünkü o MÜKEMMEL.<3
Sağol bitanem -.-
Aa silinama laf yook.
Rüzgar
Yeni Üye
Yeni Üye
Rüzgar

Erkek Mesaj Sayısı : 35
Doğum tarihi : 16/04/89

MesajKonu: Geri: Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?    Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 11:37 am

deminin yerini hiç tutamaz.paylaşım için sağ ol
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?    Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 1:13 pm

DemiLse* demiş ki:
Teşekkürler.

Selena Gomez'i Neden Seviyoruz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NİCE SENELERE DEMİ SENİ SEVİYORUZ
» 'Türkiye Demi'yi istiyor. Lütfen ona söyle, seni seviyoruz. <3'
» Bu kez neden soyundu?
» En Son Neden Ağladınız?
» Neden ALO Deriz ?