Demi Lovato Fan
Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı!

2 posters
YazarMesaj
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! 28i1cnc5000/5000Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! 261f97k  (5000/5000)
Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! Empty
MesajKonu: Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı!   Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 11:18 pm

Toronto film festivalleri başlamadan önce 10 eylül cumartesi günü New York sokaklarında yürüyüş yaparken fark edilen Ashley Greene oldukça meşgul de görünüyordu. Siyah ve beyaz desenli mini elbise tercih eden Greene, iPhone'yla mesaj gönderirken sizce de harikulede görünmüyor mu ? Perşembe günü ELLE kutlamasına katılan Ash Greene bakın güzellik sırları ile ilgili neler paylaştı;
İnsanların bunu duymasından sıkıldığını biliyorum, ama bende diğerleri gibi tonlarca su içiyorum, nemlendirici kullanıyorum ve güneşten korunmak için güneş kremi ve güneşi çekmeyecek renkli kıyafetler giyiyorum.Eğer sadece cildinizle ilgilenirseniz, bu makyaj için iyi bir temel olur.Tüm bunların yapmamın sebebi ise; cildimin temiz ve açık olması beni güvende hissettiriyor ve makyaja benziyormuş gibi parlaklık kazandırıyor. Twilight filminde çok şanslıydım çünkü saçım sürekli peruğun altındaydı. Peruğu takmadan önce saçıma saç kremi sürüyordum. Saç tellerim krem sayesinde saatlerce çekimde ıslak kalıyordu.
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! 28i1cnc5000/5000Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı!   Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 11:26 pm

Neresi güzelse ?
Teşekkürler canım <3
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı!   Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 11:49 pm

Aynen.
rica

Ashley Greene Güzellik Sırlarını Anlattı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Greene
» ashley greene
» Ashley Greene Takım2
» Ashley Greene İcons
» Ashley Greene Çalışmaları