Demi Lovato Fan
Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'

3 posters
YazarMesaj
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   28i1cnc5000/5000Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   261f97k  (5000/5000)
Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   Empty
MesajKonu: Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'    Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 3:08 pm

2 Aralıkta 30 yaşına basacak olan Britney Spears ile kısa bir röportaja ne dersiniz ? Yakında yeni single'ı ve aynı zamanda klibi olacak olan Criminal'ın çekimlerini Londra'da yapan güzel şarkıcı bakın neler grubu ve diğer şeyler hakkında neler paylaştı;
Güzel insanlardan oluşan bir grubum var. Her akşam belli bir zamanda show'umuz var. Amacımız sadece tutarlı bir rutinimiz olmasını sağlamak ve tabikide sağlıklı ve formda kalmakta var.
Grubu hakkında güzel şeyler söyleyen Brit, kariyeriyle ilgili şeyler de söyledi;
Gerçekten geldiğim noktayı anlatacak hiçbir kanıt yok. Sadece eğlenmeye ve olacakları görmeye bakıyorum.
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   28i1cnc5000/5000Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'    Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 5:54 pm

tişkürler
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   28i1cnc1060/5000Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'    Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 6:49 pm

sağolş <3
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'    Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'   Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 7:52 pm

Recaa <3

Britney Spears 'Eğlenmeye Ve Olacakları Görmeye Bakıyorum'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Britney Spears: 3
» Britney Spears - Been A While
» Britney Spears - 3
» Britney Spears
» Britney Spears-Circus