Demi Lovato Fan
Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?

5 posters
YazarMesaj
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 28i1cnc5000/5000Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 261f97k  (5000/5000)
Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Empty
MesajKonu: Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?   Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Icon_minitimeC.tesi Ekim 08, 2011 5:56 pm

FOR THE LOVE OF A DAUGHTER

"Bu şarkı benim çocukluk tecrübelerimle alakalı. Geçmişimi ve biyolojik
babamı anlattığım sarkı. Onunla ne yaşadığım umurumda değil. Açıkça
belirtmeliyim ki onu ne olursa olsun çok seviyorum. Çünkü söylemek
istediğim her sey ve anlatmak istediğim herkes bu şarkının içinde. "

MY LOVE IS LIKE A STAR

"Çok büyük hayranı olduğum insanlar tarafından yazılmış bir şarkı. İlk duyduğumda ilk tepkim " Aman Tanrım bu sarkıyı söylemek zorundayım!" olmuştu. İnanılmazdı. Ve söyledim. Sözlerinde biraz oynadık ve kusursuz bir sarkıya dönüştü. Bu sarkıyı seviyorum çünkü çok farklı ve James Morrison bu sarkıyı yazdı. Onun çok büyük hayranıyım."

IN REAL LIFE

"Bu şarkı senle ilgilenecek birini istemekle ilgili. Sana bir prensesmişsin gibi, bir kadınmışsın gibi davranacak birini bulmakla alakalı. Gerçekten eğlenceli bir mesajı olan bir sarkı. Ve sonunda kız o adamı buluyor. Ona küçük tatlı öpücükler veren güller ve daha bir çok sey alan adam. Bence çok tatlı bir şarkı. "
SKYSCRAPER

"Bu şarkı çok güçlü gerçekten. Bu sarkıyı ilk kaydettiğim zaman gözümden yaşlar akmıştı. Her seyimi bu sarkıya koydum. Çünkü bunun duygularımı dıalşrı vurmak için bir fırsat olduğunu biliyordum. Bu şarkıyı kaydettiğimde tedavideydim. Ama her seyden sıyrılmıştım. Geçmişten, tedaviden olan biten her seyden. Bu aşrkıyı çok seviyorum çünkü yakaladığı başarı inanılmazdı. Sadecebaşarı getirmekle kalmadı birçok insan bana SKYSCRAPER'ın yaşamalrını değiştirdiğini söyledi. Bu şarkı kalbimde çok farklı bir yere sahip..."

GIVE YOUR HEART A BREAK

"Albümdeki mükemmel şarkılardan bir tanesi. Ritmi çok hoşuma gidiyor. Bu birine nefes aldırmakla ilgili. Birine karşı korumacı olmak ve onun kalbini asla kırmamakla. Onun sana aşık olmasını istediğini anlatan bir şarkı. Karşılık bekliyorsun. Çok güzel bir mesajı var. Aynı zamanda dans edebileecğiniz bir şarkı. Sanırım bir çok insan bunu beğenecektir."

MISTAKE

"Bu şarkıyı ilk duyduğumda ilgimi çekti.Şarkının anlattığı seyleri yaşıyordum. Bir kızla ayruılmakla ilgili. Bu ayrılanın suçu, gidenin hatası. Benim için çok ilginçti. Eğer bir gün erkek arkadaşınızla ayrılırsanız oturup kalp acısı hissedeceksiniz ve sonra bu şarkıyı dinleyeceksiniz, boşver bu onun en büyük hatasıydı deyip geçeceksiniz. O tür bi şarkı. Ben çok seviyorum, umarım sizde seversiniz."

HOLD UP

"Benim Dream Loud ile yaptığım bir çalışmaydı. Çok neşeli bir sarkı istedim ve onlar yaptılar. Hold Up ile eğleneceğinizi umuyorum."

FIX A HEART

"Bu şarkı gerçekten çok duygusal bir şarkı.Ayrılıkla ilgili ve bu şarkıyı ilk duydugumda ağlamıştım. Çünkü daha yeni bir ayrılık yaşamıştım ve şarkıyı söyledim. Kalbimin içinde hissettim. Su an yaşadığım her seyi bir kenara koyup eskilere döndüm ve öyle söyledim. Hiçbir kız için hatta erkek için bile terkedilmek kolay değildir. Benim için ahrika bir ayrılık şarkısı. Çok duygu dolu ve umarım bu parçayı seversiniz."

UNBROKEN

"Benim ve iki arkadaşımın yazdığı bir şarkı. Onlar aynı zamanda benim yapım ekibimde görevli. Birlikte çalışırken çok zaman geçiriyoruz ve birgün onlara tecno-dance bir şarkı yapmak istediğimi söyledim. Bana bunu dinlettiler ve resmen asık oldum. Dinler dinlemez yazmaya başladım. Biraz Birtney Spears tarzı bir şarkı. Duygularını açığa çıkarıyor. Çok gurur verici. Bazı arkadaşlarımın en sevdiği aşrkıydı ve ne zaman kayda girsek hep bu sarkıyı önce duymak istediler. Bende albümün adını Unbroken koydum. Bu aşrkı aynı zamanda benim yaaşdıklarımla ilgili.Güçlü kalmakla, tam bir gökdelen gibi veya kırılmamış gibi. Her neyse en sevdiğim şarkılardan bir tanesi..."

LIGHTWEIGHT

"Lightweight gerçekten çok güzel bir slow parça. Ben bu şarkıyı yine Miami'deyken Timbaland ile kaydetmiştim ve gerçekten çok etkileyici bir şarkı. Bu parça aşkı yakalamakla ve aşka karşı çekingen olmakla ilgili. Kalbini sadece aşık olduğun insana açmakla alakalı. Ben bu şarkıyı söylerken kalbimi de katmaya çalıştım. Gecmişteki tecrübelerimden yararlandım. Eski ilişkilerime baktım. Biraz zor oldu, bazen çok tepkiliydi. Ama çok güzel bir kayıt oldu. Çok duygusal bir sarkı kesinlikle kusursuz ve ben bu şarkıyla gurur duyuyorum."

TOGETHER

"Bu şarkıyı ilk duyduğumda düet olması gerektiğini anlamıştım. Uzun görüşmeler yapmadık. Jason Derulo'nun sarkıyı söylemesini çok istedik ve heyecanlandık. Büyükannesinin doğumgünü için bir günlüğüne burada olduğunu öğrendik. Arayıp sarkıyı dinlettik. Ve o da evet beni yakaladınız sadece birgünüm vardı dedi. Onunla stüdyoda olmak gerçekten muhteşem. Çok profesyonel biri. Onunla çalışmak inanılmazdı. Kusursuz bir sesi var. Together bir aşk şarkısı. Birini sevmek ve ona bağlanmakla iligli. Bence çok pozitif bir mesajı var."

YOU'RE MY ONLY SHORTY

"Bu benim beraber çalışmaya bayıldığım insanların yazdığı bir şarkı. Rock Mafia. Iyaz şarkıyı ilk söylemeye başladığında o kadar mutlu olmuştum ve beğenmiştim ki deliye döndüm. Kız kardeşime sarıldım, tüm ailemi arayıp dinlettim. Çok eğlenceli bir kovalama sarkısı. Bu sarkıya bayılıyorum umarım sizde benimle aynı düşünceleri paylaşırsınız."

WHO'S THAT BOY?

"Sanırım albümdeki favori sarkım Who's That Boy. Dev ile kaydettiğim bir şarkı. Ryan Tedder tarafından yazılmış bir şarkı. One Republic isimli muhteşem grubun solisti. Gerçekten çok iyi bir sanatçı. Çok iyi vakit geçirdik stüdyodayken. Böyle bir yazar ve danışmanla çalıştığım için gerçekten çok mutluyum."

ALL NIGHT LONG

"Bu şarkı tam bir parti şarkısı. Ben Miami'deyken kaydetmiştim. Aslında sadece Timbaland ile beraber bir düetti. Sonra Missy Elliot şarkıyı duydu ve benle beraber çalışıp çalışamayacağını sordu. Bende evetten başka bir şey diyemezdim, o bir efsane! Ve ben evet dedim. Sarkıyı kaydettim. Ve umarım hepiniz çok beğenirsiniz"

http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 28i1cnc1060/5000Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 261f97k  (1060/5000)
Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Empty
MesajKonu: Geri: Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?   Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Icon_minitimeC.tesi Ekim 08, 2011 6:30 pm

Yirim 3 <3 Sağool 3
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 28i1cnc5000/5000Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?   Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Icon_minitimeC.tesi Ekim 08, 2011 6:49 pm

Ne demek.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?   Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Icon_minitimePaz Ekim 09, 2011 10:05 pm

Süperler ama ya.
You're my only shorty. <3
http://demilovatofan.forum-canada.com
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?   Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Icon_minitimePtsi Ekim 10, 2011 12:30 pm

"Bu şarkı benim çocukluk tecrübelerimle alakalı. Geçmişimi ve biyolojik
babamı anlattığım sarkı. Onunla ne yaşadığım umurumda değil. Açıkça
belirtmeliyim ki onu ne olursa olsun çok seviyorum. Çünkü söylemek
istediğim her sey ve anlatmak istediğim herkes bu şarkının içinde. " :'(
Yerim ya..
Sağol canım.
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?   Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Icon_minitimeÇarş. Ekim 12, 2011 9:32 am

teşekkürler.
<3<3
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?   Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz? Icon_minitimePtsi Ekim 31, 2011 1:27 pm

rica ederim.

Demi'in UNBROKEN'deki tüm sarkıları hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister misiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İster Nick,İster Forum İmzası
» Girbak neler var neler(=
» Kim ister
» Beş Kuruşa Aşk Şarkıları...
» 1. Sınıfa geri dönmek ister miydiniz?