Demi Lovato Fan
Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı

2 posters
YazarMesaj
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 28i1cnc5000/5000Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 261f97k  (5000/5000)
Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı Empty
MesajKonu: Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı   Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 5:06 pm

Kendim İçin Zaman Bulmak, Bu Çılgın Zaman İçerisinde..

Seventeen’in yardımcı editörü Demi Lovato #güçlükalmaya çalışırken, stres ve çıldırabileceğiniz zamanlarda, yapabileceğiniz en iyi önerileri veriyor.
Evet, geçtiğimiz haftalarda çok meşguldüm. Ama gerçekten heyecanlı bir haftaydı! New York’tan yeni geldim ve orayı çok sevdim! Good Morning America ve VH1’de performans sergiledim. Ayrıca Jimmy Fallon’u ziyaret ettim ve Hammerstein Ballroom’da performans sergiledim. New York’taki gösterimde bir hayranım kartondan Gökdelen şekli yapıp onu giymişti! Gerçekten süperdi. Tanıştığım herkes harikaydı ve gerçekten özel bir seyahatti. Ayrıca New York’tayken yeni albümüm Unbroken çıktı. Onun hala iTunes’ta 1 numaraya kadar yükselebildiğine inanamıyorum!! Sizin destekleriniz olmadan bunu başaramazdım, her birinize teşekkür ederim.

Los Angeles ve New York’ta performans sergilerken çoook heyecanlandım çünkü inanılmaz bir kalabalık vardı. Çok mutlu hissettim ve her gün yaptığım şeylerden dolayı şanslı olduğumu düşünüyorum, ve basına açıklama yapmakta ve yollarda yorulsam da, hayranlarım için müziğimi sergilediğimi hatırladığımda, her meşgul geçen günün buna değdiğini inanıyorum!

Çıldırmak üzere olduğunuz zamanın ortasında güçlü ve sağlıklı kalmak, bu gerçekten işim ve kişisel hayatım arasında denge kurmak için çok önemli. Yaptığım şeyi seviyorum, bazen zor ve farklılık olsa da! Ama kendim için zaman bulduğuma emin oluyorum, beni her zaman destekleyen ailemi, arkadaşlarımı ve hayranlarımı düşünüyorum – Onların sevgisi beni sakin yapıyor ve odaklanmama yardımcı oluyor. Yolculuk yaparken, arkadaşlarım ve ailemle yemek yemeyi, ve bazı işaretleri görmeye çalışmayı seviyorum. İlk gösterim için Los Angeles’tayken, gösteriden sonra bowlinge gittim, ve bu gerçekten eğlenceliydi!

Seyahat yaptığım sıralarda kendimi sağlıklı tutmam benim için çok önemli. Eğer sabah gerçekten erken kalkmam gerekiyorsa uyumak için zaman ayarlamaya çalışıyorum. Sahnede şarkı söylerken ya da röportaj yaparken yanıma ballı sıcak çay alıyorum. Dans etmek ve aktif kalmak daha sağlıklı ve mutlu hissettiriyor. Ama performans sergilemek çok enerji kaybetmeme sebep oluyor bu yüzden yeterince yediğime ve uyuduğuma emin olmam gerekiyor.

Seyahat etmek çok heyecan verici, ama insanın evinde olması daha iyi hissettiriyor. Şu an Unbroken’ı dinleyen herkese çok teşekkürler. Umarım siz de benim kadar zevk alıyorsunuzdur!

Güçlü Kalın!

Sevgilerle,
-Demi Lovato.
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 28i1cnc1060/5000Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı   Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı Icon_minitimeSalı Ekim 18, 2011 5:47 pm

Sağol.
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 28i1cnc5000/5000Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı   Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı Icon_minitimeÇarş. Ekim 19, 2011 3:26 pm

Rica

Demi Lovato'nun Seventeen için yazdığı yeni yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato - Seventeen(YENİ yazısı)
» DEMI'NIN SEVENTEEN'DEKİ YENİ YAZISI;
» Demi Lovato Yeni Konseri İçin Hato Rey'e Uçtu
» Demi Lovato UNBROKEN albümü için yeni fotoğraf çekimlerinden bir kare.
» Demi Lovato Anı Yazısı Yazmayı Düşünüyor