Demi Lovato Fan
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'

4 posters
YazarMesaj
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  28i1cnc1060/5000'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  261f97k  (1060/5000)
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  Empty
MesajKonu: 'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'    'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  Icon_minitimePaz Kas. 20, 2011 8:35 pm

Ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesi olan Hannah Montana serisiyle küçük yaşta yıldız olan Miley Cyrus, büyüdükçe seksi bir şarkıcı oldu. Özellikle kliplerinde bu özelliğini ön plana çıkarmaya gayret ettiği dikkat çekti

Başarılı bir kariyer sürdüren genç yıldız hakkında amerikalı bazı müzik eleştirmenler ve yazarlar Miley'in bie "kilo sorunu" olduğunu yazdı. Bu iddialara karşısında küplere binen Miley Cyrus iddialara Twitter'dan cevap verdi;

'Bana şişman diyenlere sesleniyorum. Kendimi seviyorum. Kadınsı hatlara sahip olduğum için çok mutluyum. Zırvalıklarınız beni zerre kadar ilgilendirmiyor'

Ne şişmanı ya ona şişman diyenler hayatlarında hiç şişman görmemiş.
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  28i1cnc5000/5000'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: 'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'    'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  Icon_minitimeCuma Kas. 25, 2011 3:44 pm

alnını karışlarım fghjklş Zha
sağol canım
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  28i1cnc1060/5000'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: 'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'    'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  Icon_minitimeCuma Kas. 25, 2011 4:35 pm

bişey değil <3
Reb-Fleur♥
Yeni Üye
Yeni Üye
Reb-Fleur♥

Kadın Mesaj Sayısı : 134
Doğum tarihi : 10/09/97
İş/Hobiler : Kitap,Oyun,Gezme,Fotoğraf,

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  28i1cnc0/0'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: 'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'    'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  Icon_minitimeC.tesi Kas. 26, 2011 5:05 pm

Miley şişman değil yanlışı var bunların olamaz
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  28i1cnc5000/5000'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: 'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'    'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  Icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 10:00 am

Helios .' demiş ki:
alnını karışlarım fghjklş Zha
sağol canım
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: 'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'    'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'  Icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 6:18 pm

ericsaade& demiş ki:
bişey değil <3

'Bana Şişman Diyenlerin Alnını Karışlarım'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rihanna Alnını Yaktı :(
» "12 yaşımdayken beni şişman diye isimlendirdiler ve korkuttular"
» Bana yer varmı ?? :)
» Cem Özkan - Dön Bana
» Bana Şarkı Önerin