Demi Lovato Fan
Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz"

2 posters
YazarMesaj
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 28i1cnc230/5000Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 261f97k  (230/5000)
Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" Empty
MesajKonu: Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz"   Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:48 pm

Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 1-ESNO
Justin Bieber birkaç ay önce Selena Gomez'e "mamatica" dediğini itiraf etmişti. Hayranları bunu unutmadı ve dün twitter'da "Mamatica Gomez Kusursuz" en çok konuşulan konu oldu. Tabi bu Selena'nın dikkatini hemen çekti. Twitter'a şöyle yazdı:
Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" Avril-lavigne-brody-jenner-album-party-02
" 'Mamatica Gomez kusursuz' en çok konuşulan konu olmuş... Eğer sabahları beni görseydiniz, bunu yazmazdınız. Ama teşekkür ederim!"
Kendi yorumum: Bunu yazanlar kör herhalde sanki çok seksi hık
Kaynaak : Tıkla
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum
Buffy.~
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Buffy.~

Kadın Mesaj Sayısı : 900
Doğum tarihi : 05/05/99

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 28i1cnc20/5000Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 261f97k  (20/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz"   Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 7:37 pm

teşekkürler.
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 28i1cnc230/5000Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" 261f97k  (230/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz"   Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz" Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 1:34 pm

Rica ederim.
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum

Selena Gomez: "Beni Sabahları Görseniz Kusursuz Olduğumu Düşünmezsiniz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez Gif ~
» Selena Gomez - Just Don't
» Selena Gomez - Everything Is Not What It Seems
» SeLena Gomez Png'Leri
» Selena Gomez Blend