Demi Lovato Fan
T R İ B U T E. - Sayfa 2 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
T R İ B U T E. - Sayfa 2 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

T R İ B U T E.

+5
weasley❥
Boddah.
yuzdeyuzinsan
styles.
obliviate.
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
T R İ B U T E. - Sayfa 2 28i1cnc5000/5000T R İ B U T E. - Sayfa 2 261f97k  (5000/5000)
T R İ B U T E. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2012 12:59 pm

Aynoş kitoşa benziy k6
Acaba erkoş haraç kimş olcek
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
T R İ B U T E. - Sayfa 2 28i1cnc5000/5000T R İ B U T E. - Sayfa 2 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2012 2:39 pm

Bazı cümleler Katniss'in. Zha
Ben asıl oyunlardan sonrasını seviyorum. <3
http://demilovatofan.forum-canada.com
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2012 6:44 pm

ahsjdkr :D Vallaha çok benzedi D:
Ama bi süprizim var ilerleyen bölümlerde :D
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2012 6:49 pm

Sürpriz. <3
İlerlesin bölümler o zaman. Devam. haah
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2012 5:50 pm

Hade lan dövcem koy çabuk
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
T R İ B U T E. - Sayfa 2 28i1cnc3000/5000T R İ B U T E. - Sayfa 2 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 5:29 pm

JOHANNA MİROV. o kız dimi Zha
Süpersin, devam devam devam.
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 8:00 pm

Evet Melek :D
Bi kaç yorum dahaa.<3
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 10:14 pm

lan devam uççam kafana gözüne :D
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2012 10:13 am

3.BÖLÜM
O anda unuttuğum bir şey vardı;Nefes almak.
Gözlerim kapandı.Bu olamaz.İmkanı yok.Rüya görüyor olmalıyım.
Babam yanılmış olamazdı.
Kadın seslendi ; ''Ah,tatlım gerçekten korkucak bir şey yok.Buraya gelmelisin.''
İlk adımı attım.Yutkundum.Boğazım düğümlenmişti.Herkes bana bakıyordu.
Ellerim terden sırılsıklam olmuştu.Gözyaşlarımı tutmaya çalışıyordum.
Sahneye nasıl vardığımı anlamıştım.Sanki..sanki dizlerimin bağı düğümlenmişti.
Kadın merdivenleri çıkmama yardım etti.
''Johanna Mirov.82. Açlık Oyunları'nda 11.Mıntıkayı temsil edecek olan cesur haracımıza merhaba deyin.''
Rüyamdaki ses.Aynı cümle.Kadına baktım.Yüzündeki sırıtış sinir bozucuydu.Buz rengi gözleri parlıyordu.
''Sırada erkek haracımızı seçme zamanında.''
Ve diğer küreye yaklaştı.Kalabalık arasında babamı arıyordum ama görememiştim.
Kadın bir kağıtla yanıma geldi.Kağıdı özenle açtı ve ismi söyledi.; Chris Blork.
Bu adı daha önce duymamıştım.Kalabalık arasında siyah saçlı,kahverengi gözlü çelimsiz bir çocuk çıktı.
Çocuk sahneye gelene kadar gözlerimi ayırmadım.
Ve sonunda kadın son kelimelerini söyledi. '' 82.Açlık Oyunlarında 11.Mıntıka'yı temsil edecek olan Johanna Mirov ve Chris Blork'u tebrik ediyorum.Açlık Oyunları Kutlu Olsun ve Şans daima sizden yana olsun.''
Kadın şapkasını düzeltti ve elini sırtıma koydu.Binanın kapıları açıldı ve kadın bizi hızla içeri sürükledi.
Bina gerçekten büyük ve eskiydi.Buraya 2.gelişimdi.İlki ablam haraç çıktığı zamandı.Onu ziyaret etmek içindi.
''Pekala ikinizde bir odaya alınacaksınız ve ziyaretçilerinizle vedalaşacaksınız.''
Kahverengi bir kapının önüne geldi.Kapıyı açtı.''Johanna tatlım burada bekle.''
İçeri girdim.Kahverengi tonda mobilyalarla hoş bir odaydı burası.Mavi bir kanepe vardı.Oturdum ve etrafa bakmaya başladım.Büyük bir kitaplık vardı.İçinde sayısız ciltli kitaplar.Büyük bir masanın üzerinde değişik türde çiçekler vardı.
Mavi halı ve perde.Önümdeki masada ise bir sürahi ve bardak vardı.Biraz su döktüm ve içtim.Kuradan beri bana iyi gelen tek şey bu olmuştu.
Şişman bir barış muhafızı kapıyı açtı.''Sadece 2 dakika süren var hızlı ol.'' dedi ve içeri babam girdi.
Hızlıca boynuna yapıştım.Sonunda gözyaşlarımı serbest bırakmıştım.
''Ben..ben üzgünüm.'' diyebileceği tek şey bu olmuştu.
''Bak az zamanımız var.Lütfen üzülme.Kendini yıkarsan beni üzersin.Seni çok seviyorum ve senin için kazanıcağım.Bu sefer ben söz veriyorum.''
''Seni seviyorum.'' dedi ve benden ayrıldı.Ellerimi tuttu.''Sana birşey vermek istiyorum.'' Ve cebinden bir kolye çıkardı.
Üzerinde küçük bir daire vardı ve darienin üstüne ''J'' harfi kazınmıştı.
''Annen sen doğmadan önce almıştı.Genç kız olduğunda sana vermeyi düşünüyordu.Ama sanırım şu an öylesin.''
Gözlerine baktım.''Teşekkür ederim.'' Ve kapı açıldı.''Zaman bitti.''
Son bir kez sarıldıktan sonra babam kapıdan çıktı ve gözden kayboldu.
Başka kimse gelmiyecekti.Kolyeye son bir kez baktım.Ve sonra kendime taktım.
5 dakika sonra kapım açıldı.''Gidiyoruz.'' dedi bir barış muhafızı.
Ayağa kalktım ve derin bir nefes aldım.''Ben hazırım.''
Evet.Capitol'e gitmeye hazırım.Ablam'ın öcünü almak için hazırım ve en önemlisi;Ölmek için hazırım.
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2012 10:12 pm

Kolye k6
Hadi lan bu böyle yavaş bitmez ben daha çok okumak istiyom <3
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2012 2:17 pm

Bende daha çok yorum istiyorum Zha
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2012 4:55 pm

O zaman al sana yorum.
Bölüm istiyorum.
Bölüm. Bölüm. Bölüm.
Sopa
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2012 4:18 pm

Özge dövüyok.
Lan yorum yaptın uççam hepinize kzzz
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2012 9:13 pm

Kız haklı ama kanka. :D
Hadi yorum yapın ya.
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2012 5:06 pm

Huuh haklı ama biz ölüyok burda :D
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2012 4:19 pm

5.Bölüm
Trene bineli 15 dakika olmuştu.Süslü yemek takımları koltuklar ve avizelerle dolu bu tren gerçekten çok hızlıydı.Son 4 yıldır mıntıkamızda bu tren kullanılıyor yani çok yeni sayılır.Aynı zamanda hızlı olmasına rağmen sarsılmıyordunuz.
Kırmızı-Siyah tek kişilik 3 koltuk yan yana duruyordu.Birinde oturuyordum.Yanımda Chris vardı.Karşımızdaki koltuklardan birinde ise sunucu kadın oturuyordu.Bu sene yeniydi.Çünkü onu geçen kuralarda görmemiştim.
''Ben Marjorie.Bu sene 11.Mıntıkaya atandım.''Gülümsedi.''11.Mıntıkadan üç galip çıktığını biliyorsunuz..Birisi öldü diğeri ise pek iyi durumda sayılmaz.Her neyse bi tanesi iyi durumda hiç değilse.İsmi Terry.İyi bir adam.İnsanlarla kolay anlaşır.Size iyi sponsorlar bulacağından eminim.''
Bize baktı fakat bizden ses çıkmayınca sözüne devam etti.''Gidip onu bulsam iyi olacak.Sizinle tanıştırmak istiyorum.''
Trenin kapısı açıldı ve Marjorie dışarı çıktı..Chris'e döndüm.Ardından ayağa kalktım ve cama yaklaştım.
Yola çıkalı çok olmamasına rağmen ordan çok uzaklaşmıştık.
Koyu yeşil renkteki ve devasa çalılar o kadar çoktu ki onlar dışında pek birşey görünmüyordu.
Bir kaç dakika böyle kaldım..Elimi cama yasladım.
Nerdeyse buz tutmuş kadar soğuktu.
Yavaşça elimi çektim ve geri dönüp yerime oturdum.
''Ölebileceğini düşünmek korkunç değil mi?''
Ses Chris'den çıkmıştı.Ona döndüm..Ağlamamak için kendini tuttuğu çok belli oluyordu..Yüzü bembeyazdı ve bütün kanı çekilmiş gibi duruyordu.
Tek diyebildiğim ;''Evet..Öyle.'' oldu.
Ve birden kapı açıldı.İçeri 25'li yaşlarda,uzun,ince yapılı bir adam girdi.Kahverengi saçları alnına dökülüyordu ve yeşil gözleri sinsice bakınıyordu.Yanında ise Marjorie vardı.
Tahmin ettiğim gibi adam Terry'di.Karşımdaki koltuğa oturdu uzun bir süre bizi süzdü.
''Kazanmalarına imkan yok.'' dedi.Ve moralim aniden daha da kötü olmuştu.Açlık Oyunlarını kazanmış bir adamdan bunu duymak..Berbattı..
''Ah Terry saçmalama gururlarını kırıyorsun üstelik insanların görünüşlerine göre yargılayamazsın.O güçsüz vücudun içinde zekasıyla insanları mahvedebilecek bir çocuk olabilir.''
Şimdi Chris'in arkasındaydı ve tek eliyle omzuna dokunuyordu.
Kadın gülümsedi ve Terry'nin yanına oturdu.
''Pekala oraya varır varmaz güçlü yanlarınızı ariycaz.''
Ve bir anda içimde bir şeylerin hareket ettiğini düşündüm.
Ben..ben bir insana zarar veremem.Hiçbir canlıya.Bu düşünceyle doğru düzgün bir bıçak bile tutamayabilirim.
Becerikziliğimi görünce ne kadar hayalkırıklığına uğriyacaklarını düşünmeden edemedim.
''Pekala bir şeyler yiyelim..''Marjorie kapıya yaklaştı ve Terry'i de arkasından gitti.Chris'den odadan ardından bende kendimi sürükledim.
Girdiğimiz odada pembeye dönük kırmızı ve beyaz masa örtüsü olan ve üzerinde nerdeyse her çeşit yemek bulunan bir masa duruyordu.
Chris nerdeyse şoka uğramış gibi bakıyordu.
Marjorie ve Terry çoktan oturmuştular bile.
Sonunda masaya oturduğumuzda önüme ne gelirse tabağıma doldurmaya başladım.
Birini daha ağzıma götüremeden diğerine gözüm ilişiyordu.
Sonunda karnım tıka basa dolduğunda Marjorie beni odama götürdü.
Trendeki en güzel yer burası diye düşünüyordum.Beyaz bir yatak ve dolap..Onları süsleyen siyah ve kırmızı lamba,perde,halı ve daha birsürü şey.
Marjorie'ye teşekkür ettim ve odadan çıktı..Odayı turlamaya başladım.Dolap..Dolabı yavaşça açtım ve en az 100'e yakın kıyafetle karşılaştım.
İçlerinden koyu yeşil renkli diz hizzamda bir geceklik seçip giydim..Ardından bi kapıya iliştim.Açtığımda buranın bir banyo olduğunu fark ettim.
Saçımdaki tokayı çıkardım ve kendime baktım..Evet ben haraçtım.Bir haftaya kalmadan ölecektim.
Yavaşça aynadan çekildim ve odaya döndüm.
Hava henüz kararmamıştı ve uyumak istiyordum.
Yatağı açtım ve içine girdim en fazla 5 dakika sonra uykuya daldım.
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2012 8:14 pm

Aynı hg ya <6<6<6<6
devam kanka
süpersin
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Doğum tarihi : 14/05/94
İş/Hobiler : ItIsNonOfYourBusiness

MesajKonu: Geri: T R İ B U T E.   T R İ B U T E. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2012 8:58 pm

devam artık,lütfen.
hikayeye bayıldım (:
<3

T R İ B U T E.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2