Demi Lovato Fan
Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato'dan samimi açıklamalar!

2 posters
YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 28i1cnc3000/5000Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 261f97k  (3000/5000)
Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! Empty
MesajKonu: Demi Lovato'dan samimi açıklamalar!   Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2012 9:58 am

Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 463562268641

Demi ile Los Angeles'da bir kafede sohbet ediyoruz. Siyah şapkası, Van Halen tişörtü, pilili siyah mini eteği ve siyah dantel çoraplarıyla (bu arada dışarıda hava, güneşli ve sıcak) oldukça rahat görünüyor. "Bacaklarımdaki tüyleri almaya üşendim," diye gülerek açıklıyor bu sıcakta neden uzun çoraplar giydiğini.
Demi şu anda ulaşmak istediği noktada: 'Give Your Heart a Break' isimli ikinci single'ını yayınladı ve geniş kapsamlı bir dünya turnesine çıkmaya hazırlanıyor. Ve şimdi de sizlerle inişli çıkışlı günlerini, sorunlarının üstesinden nasıl geldiğini ve gelecek planlarını paylaşmak istiyor!

CosmoGirl: Tedavi olmaya başladığın dönemde kimler hep yanındaydı?
Demi Lovato: Hep yanımda olan iki kişi vardı. Ne kadar didişirsek didişelim, hep hayatımda olacaklar. Miley (Cyrus) ve ben çok dik kafalıyız. İşte bu yüzden ne zaman kavga etsek sonuçları kötü oluyor ve de "Bir daha asla birbirimizle konuşmayacağız!" diyoruz. Ama iki gün sonra yine "Seni çok özledim ve çok seviyorum!" moduna geri dönüyoruz. Selena (Gomez) ile hiç kavga etmeyiz. O, yüzleşmeyi pek sevmez. Ne olursa olsun, hayatım boyunca yanımda olacaklar. Çünkü birlikte çok şey yaşadık.
CG: Artık kendine güvenin yerinde mi?
DL: Bazı günler sadece eşofmanımı giyip öyle takılmak istiyorum. "Bu elbiseyi giymek istemiyorum!" diye düşünüyorum. Aslında aklım benimle oyun oynuyor. Bana yeterince zayıf ve güzel olmadığımı söylüyor. İşte kafandan gelen bu sesleri duymayacaksın. Senin başını derde sokan, işte bu sesler. Sopa gibi ince olmama gerek yok. Ben böyle de güzelim. Bazen kendime dikkat etmem gerekiyor, doğru. Sağlıklı beslenmeyi öğrenmek için çok çabaladım.
CG: Joe Jonas ile son zamanlarda birbirinize tweet'ler atıyorsunuz. Eski sevgiliyle dost olunabileceğine inanıyor musun?
DL: Evet, kesinlikle. Buradaki kilit nokta, eski sevgiliden nefret etmemek. Söylemesi kolay tabii, onun da farkındayım. Yine de ne olursa olsun, negatif enerjinin sizi ele geçirmesine izin vermeyin derim.

KAYNAK : COSMOGİRL.
Şubat ayından.
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
KronikWakka
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
KronikWakka

Erkek Mesaj Sayısı : 807
Doğum tarihi : 01/01/94
İş/Hobiler : hayal kurmak ...

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 28i1cnc0/0Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'dan samimi açıklamalar!   Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2012 10:08 am

vay be miley hakkında böyle düşündüğünü bilmiyordum açıkcası biraz şaşırdım ama neyse sevgili konusundada haklı bence illa ayrılınca düşman olunması gerekmiyor tabi ayrıldıktan sonra senin yakın olduğun birisiyle çıkmazsa ...

birde son olarak deminin tedavisi hala devam ediyor mu yoksa bitti mi ?? psikolojik tedavi alıyordu herhalde tam hakim değilim o konuya fazla bi bilgim yok yani ..
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 28i1cnc3000/5000Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'dan samimi açıklamalar!   Demi Lovato'dan samimi açıklamalar! Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 7:30 pm

Tedavisi bitti diye biliyorum ben..
http://vampirakademisi.forumdizini.net/

Demi Lovato'dan samimi açıklamalar!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MiLey'den samimi itiRafLaR
» Demi'den yeni albüm DEMI
» Erol Köse'den bomba açıklamalar
» Çok samimi olmayan biriyle konuşurken konu kalmaması
» Demi Lovato on E!News. Please pray for Demi. <