Demi Lovato Fan
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.

5 posters
YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 28i1cnc3000/5000Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 261f97k  (3000/5000)
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Empty
MesajKonu: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 3:52 pm

Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Tumblr_lyjep1MKlY1qam7ojo1_500

‘Herşeyimi kaybettiğimi düşünüyordum. Eve döndüğüm zaman bir kariyerimin olup olmayacağından bile emin değildim. İşte o yüzden ben dibe vurmuştum ve bu dünyada boş boş yaşayan o kadar çok genç insan var ki henüz dibe vurmamış... onları gördüğümde şanslı olduğumu hissediyorum çünkü bana bir şans verildi!’ dedi. Tedavi sürecinin başlatılmasıyla ilgili de menajerinin ve ailesinin çok büyük desteği ve isteği olduğunu söyleyen Demi, ‘Herkesin yeme alışkanlıklarıyla ilgili sorunları olabilir şu anda bunları anlatıyorum çünkü yardımcı olmak istiyorum.’ şeklinde devam ediyor... ‘Hala işler kötüye gidebilir. Bazen yeteri kadar güçlü olmadığımı hala hissediyorum ama o zaman hemen yardım alıyorum. Evet bir şeyler bizi aşağıya çekebilir ama buna izin vermemek elimizde

-Alıntıdır.

http://vampirakademisi.forumdizini.net/
KronikWakka
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
KronikWakka

Erkek Mesaj Sayısı : 807
Doğum tarihi : 01/01/94
İş/Hobiler : hayal kurmak ...

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 28i1cnc0/0Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 4:08 pm

aklıma bişi takıldı burda herkesin yeme alışkanlıklarıyla ilgili sorunları olabilir demiş ya ordaki kasıt ne ki ? düşünüyorumda bi türlü aklıma bişi gelmedi kafayı yemek desem olmuyor tırnak yemek desem saçma geriye ne kaldı ?
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 28i1cnc3000/5000Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 4:11 pm

Yemek yeme alışkanlığından söz ediyor.
KronikWakka
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
KronikWakka

Erkek Mesaj Sayısı : 807
Doğum tarihi : 01/01/94
İş/Hobiler : hayal kurmak ...

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 28i1cnc0/0Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 4:13 pm

of var ya en basit şey aklıma gelmemiş be .s neyse tamam sağol bilgi için yoksa düşünüp duracaktım :)
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 4:14 pm

Basit şeyler gözden kaçabiliyor işte. Rica ederim :)
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 28i1cnc5000/5000Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 5:34 pm

Onun gibi güçlü birini tanıdığım içi,sevdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.
sağol canım
proudofrobyn
Yeni Üye
Yeni Üye
proudofrobyn

Kadın Mesaj Sayısı : 64
Doğum tarihi : 23/01/97
İş/Hobiler : çok var, sayamam ki

MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:40 pm

katılıyorum. teşekkürler.
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 3:37 pm

Rica ederim..
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 28i1cnc5000/5000Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 3:47 pm

Helios .' demiş ki:
Onun gibi güçlü birini tanıdığım içi,sevdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.
sağol canım
http://demilovatofan.forum-canada.com
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.   Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 8:38 pm

Rica ederim..

Rehabilitasyon süreciyle ilgili olarak söyledikleri.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi'nin Albümün Geri Kalanıyla İlgili Söyledikleri
» Skyscraper Canlı Olarak İlk Kez Do Something Ödülleri'nde
» Miley'nin Demi hakkında söyledikleri..
» Demi'nin Camp Rock 2 İçin Söyledikleri
» Demi Rehabilitasyon Kliniginden Cikacak Mi ?