Demi Lovato Fan
John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu.

YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. 28i1cnc3000/5000John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. 261f97k  (3000/5000)
John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. Empty
MesajKonu: John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu.   John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 5:54 pm

John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. John-mayer-taylor-swift-humiliated-me
John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu. Taylor

John Mayer Rolling Stone'a Taylor Swift tarafından 'Dear John' şarkısı ile küçük düşürüldüğünü söyledi: "Şarkıyı duyduğumda berbat hissettim çünkü bunu hak etmiyordum. Sorumluluk almakta gayet iyiyim, ve bunu hak edecek hiçbir şey yapmadım. Onun böyle bir şey yapması gerçekten berbat."

Şarkının sözlerinin bir kısmı: "Sevgili John, şimdi anlıyorum ki bu (ilişkimiz) yanlıştı / 19 yaşındaki bir genç kızın bu karanlık oyunlarını oynamak için çok genç olduğunu düşünmüyor musun, seni bu kadar severken?" Swift ve Mayer bu şarkı yazılmadan önce birlikteydi.

John Taylor'ın ne hissettiğini sadece şarkıdan duyduğunu anlattı: "Ne bir e-mail aldım ne de telefon. Gerçekten hazırlıksız bir şekilde bu şarkıyla karşılaştım, ve aşağılandığımı hissettim. Demek istediğim, zaten kötü bir zamanınızdayken bir başkasının sizi daha da kötü duruma getirmesi karşısında ne hissedersiniz?

Ayrıca John da Taylor'a saldırmayı unutmadı: "Bir söz yazarı olarak söylemeliyim ki bu şarkının sözleri çok ucuz. Onun dünyadaki en iyi şarkıcılardan biri olduğunu biliyorum, ve kimsenin kariyerini batırmaya çalışmıyorum , ama bu şarkı gerçekten saçm*lık."

Bıdı bıdı bıdı Bizim bebek John nun sütünü vermeyince böyle konuşuyor işte.
Taylorun baş yapıt sayılabilecek şarkısı senin hoşuna gitmemiş olabilir ama bir saniye senin yaptıklarında Taylor'un hoşuna gitmemişti ve ortaya bu şarkı cıktı!Kızımız incindiği zaman incitmesini biliyor. Fakat John Meyer albümde 4 şarkıda (Story of us ,Superman , Ours ve Dear John) yer almayı hak etmiyor.
http://vampirakademisi.forumdizini.net/

John Mayer 'Dear John' şarkısı hakkında konuştu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Swift See No More Şarkısı Hakkında Konuştu
» John Mayer Demi'nin Hayranı
» John Mayer Demi'nin Hayranı
» Taylor Swift - Dear John
» Katy Perry ve John Mayer Akşam Yemeğinde