Demi Lovato Fan
Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu

YazarMesaj
Barnabas.
Moderatör
Moderatör
Barnabas.

Erkek Mesaj Sayısı : 3166
Doğum tarihi : 22/03/01
İş/Hobiler : Skate

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu 28i1cnc2000/5000Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu 261f97k  (2000/5000)
Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu   Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 12:20 am

Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu Riri

Güzeller güzeli Rihanna, Harper's Bazaar dergisiyle bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajın yanında dergi için yaptığı fotoğraf çekimlerinde güzelliğiyle büyüleyen yetenekli şarkıcı, derginin Ağustos sayısının kapak kızı oldu. Esmer güzel, röportajında şunları söyledi;

Vücudu hakkında;

"Şuan vücudumda olan bir şey varsa, bunu bilmiyorum ama her şeyi yiyorum! Kalçamı özlüyorum, o kayboldu! Popoya ihtiyacım var. Tek bir fikrim var ancak bu, şuan tüm potansiyeline kadar yaşamıyor."

Aşık olmak hakkında;

"Aşık olduğumda, çok zor duygular hissetmiştim. Çok, çok, çok aşıktım. Bu şekilde değerli olduğumu hissediyordum. Ve göz açıp kapayana kadar bütün hayatım değişmişti. Bildiğim her şey farklıydı. Bu acıyı yaşayacağımı hiç düşünmemiştim. Bunu tekrar hissetmekten korkuyorum."

Alıntıdır.
http://www.yavrukedipatisi.tumblr.com/

Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konser Hakkında Konuştu
» Demi Babası Hakkında Konuştu
» Miley,Demi hakkında konuştu !
» Demi Kariyeri Hakkında Konuştu
» Joe Jonas, Delena Hakkında Konuştu!