Demi Lovato Fan
Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı"

YazarMesaj
Barnabas.
Moderatör
Moderatör
Barnabas.

Erkek Mesaj Sayısı : 3166
Doğum tarihi : 22/03/01
İş/Hobiler : Skate

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı" 28i1cnc2000/5000Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı" 261f97k  (2000/5000)
Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı" Empty
MesajKonu: Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı"   Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı" Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 12:21 pm

Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı" QEaDf

Şüphesiz Victoria Secret meleklerinin en güzellerinden olan Miranda Kerr, Bazaar dergisinin kapak kızı oldu. Dergiye çok seksi pozları dışında çarpıcı bir açıklama daha veren Miranda, bu sefer çocuğundan bahsetti. Normal doğum yerine, sezeryanı seçen Miranda, annelerin normal doğumu tatmasını istiyor.:

''Bebekleri biraz yukarıya doğru uyuşturulmuş olduğunu görünce, ben bunu istemiyorum dedim. Bunu yapabilirdim yaşamına ama bebeğime en iyi başlangıçı vermek istedim. Bu beni ilgilendirmez ama, bu maddeden tiksinti duyuyorum. Uyuşturucu kullanmak, kadınların bebeklerine verdikleri iyi bir başlangıç değildir.''

diye, kadınları normal doğuma yönlendiriyor Miranda. Bencede Miranda gibi, her anne normal doğumu tatmalı.

Resimler ve video için tıklayın.
http://www.yavrukedipatisi.tumblr.com/

Miranda Kerr:"Her Anne Normal Doğumu Tatmalı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orlando Bloom ve Miranda Kerr Nişanlandı!
» Çılgın Gaga'nın normal evi!
» Anne adayı gezmede
» Miranda albüm çıkaracak
» Miranda Cosgrove's Fashion Gamble!