Demi Lovato Fan
Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"

4 posters
YazarMesaj
blackout.
Yeni Üye
Yeni Üye
blackout.

Kadın Mesaj Sayısı : 236
Doğum tarihi : 03/05/00
İş/Hobiler : photoshop

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  28i1cnc0/0Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  261f97k  (0/0)
Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  Empty
MesajKonu: Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"    Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 5:49 pm

Rihanna geçtiğimiz günlerde Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştirdi. Oprah, Chris Brown ile olan ilişkisini sorunca Rihanna göz yaşlarını tutamadı.

Çok utanç verici ve küçük düşürücüydü. En yakın arkadaşımı kaybettim. Ona çok kırıldım ve uzun süre kin tuttum.

Olaydan 3 yıl sonra yani 2011 yılında Rihanna, eski sevgilisi Chris Brown ile barıştı. 2012 yılında ise görüştüler, hatta beraber 2 şarkı yaptılar. Röportajın tamamı 19 Ağustos'ta yayınlanacak.
http://www.blackonut.tumblr.com
katelyn.
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
katelyn.

Kadın Mesaj Sayısı : 554
Doğum tarihi : 30/08/96

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  28i1cnc60/5000Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  261f97k  (60/5000)
MesajKonu: Geri: Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"    Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 3:46 pm

Chris Brown ve Fenty'i severim,çıkmalarını dahi isterim ama CB biraz kötüydü davranışı ne diyeyim.
Teşekkürler.♥
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  28i1cnc5000/5000Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"    Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 4:32 pm

Sağol canım
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  28i1cnc5000/5000Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"    Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"  Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:37 pm

teşekkğrler
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm

Rihanna: "En Yakın Arkadaşımı Kaybettim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk'a En Yakın Duygu Hangisi?
» Biz Hala Yakın Arkadaşız!!
» Demi Lovato Ve Yakın Arkadaşları
» Whitney Houston: Ölümüm Yakın!
» En yakın arkadaşınızın sevgilinize enişte demesi