Demi Lovato Fan
HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum''

2 posters
YazarMesaj
Skyscraper.
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Skyscraper.

Kadın Mesaj Sayısı : 984
Doğum tarihi : 07/05/98
İş/Hobiler : Harold Edward Styles

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' 28i1cnc250/5000HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' 261f97k  (250/5000)
HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' Empty
MesajKonu: HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum''   HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2012 7:05 pm

HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' C13hb

One Direction grubunun en çapkın üyesi Harry Styles 14 Ağustos Salı günü Londra'da ki Primrose Hill parkında arkadaşlarıyla birlikte takılırken görüntülendi. Ayrıca Harry parkta bir ara Morphsuit isimli ilginç kostümü kıyafetlerinin üstüne geçirip poz verdi. Harry'i ilk gördüğümde korkmuştum. 18 yaşındaki genç şarkıcı geçenlerde yaptığı bir röportajda da 'Nasıl kızlardan hoşlanırsın?' sorusunu yanıtladı;

En eğlenceli kısım kovalamadır eğer benimle biraz konuşursanız kendinizi biraz zordan satmalısınızdır. Ve bence birisinin sizi reddetmesi de çok çekici. Diğer taraftan hemencecik birisinin size evet demesini istemezsin değil mi ?
İyi bir flörtçü olmalısınız. Ve aslında kendimi çok harika bir flörtçü olarak da görmüyorum.

Aşk
https://twitter.com/#!/deryayesilkir1D
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' 28i1cnc5000/5000HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' 261f97k  (5000/5000)
HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' Empty
MesajKonu: Geri: HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum''   HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum'' Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2012 8:01 pm

Tüm erkekler öyleee :D Hepsi peşinde koşmak istiyo.
Sağol

HARRY STYLES ''Reddeden Kızlara Bayılıyorum''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Styles 'En İyi Saçlı Erkek' Seçildi
» Harry Styles Yeniden Caroline Flack'in Peşinde Mi ?
» Harry Styles Londra Sokaklarında
» HARRY STYLES HAVUZ KENARINDA
» Harry Styles ve Caggie Dunlop Çıkmıyorlar!