Demi Lovato Fan
Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum"

2 posters
YazarMesaj
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 28i1cnc1060/5000Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 261f97k  (1060/5000)
Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" Empty
MesajKonu: Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum"   Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 7:20 pm

Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" Czz28

Güzel sanatçı Demi Lovato, 12 Eylül'de Los Angeles'ta görüntülendi. Giyiminde yine tarzını konuşturan Demi, saçlarını basit bir topuz şeklinde toplamıştı. Lovato'nun elinde taşıdığı şişe ve defterler de gözden kaçmadı. Ayrıca 12 Eylül akşamı, Demi'nin jüri olduğu X-Factor adlı ses yarışmasının ilk bölümü yayınlanmıştı. Demi bu konuda Twitter'ına şöyle yazdı;

"Gösteri için nasıl da inanılmaz bir başlangıç, değil mi? Muhteşem!! Hala bunun bir parçası olduğuma inanamıyorum. #XFactor"
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 28i1cnc5000/5000Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum"   Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 7:31 pm

Keşke biz de altyazılı falan izleyebilseydik. :/
Teşekkürler Gamze. <3
http://demilovatofan.forum-canada.com
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 28i1cnc1060/5000Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum"   Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum" Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 7:35 pm

Evet ya keşke. :(
Rica ederimm.

Demi Lovato: "X-Factor'in Bir Parçası Olduğuma İnanamıyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Patrick Lovato umutsuzca kızı Demi Lovato'ya ulaşmaya çalışıyor.
» Demi Lovato on E!News. Please pray for Demi. <
» The X Factor Demi Lovato'nun tartışması ve Simon ile atışması (Türkçe Altyazılı) The X Factor Demi
» Demi Lovato
» demi lovato