Demi Lovato Fan
the dirty secret/speak me. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
the dirty secret/speak me. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

the dirty secret/speak me.

3 posters
YazarMesaj
Hollyd.
Yeni Üye
Yeni Üye
Hollyd.

Kadın Mesaj Sayısı : 208
Doğum tarihi : 18/05/95

the dirty secret/speak me. Empty
MesajKonu: the dirty secret/speak me.   the dirty secret/speak me. Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2012 9:47 pm

Alıntı :
Ailem asla anlamayacaktı. Çünkü onlar asla yanımda değildi, beni istememişlerdi bile. Kaza kurşunuydum ben. Bunların hepsini biliyordum, kabullenmeye çalışıyordum ama başaramıyordum işte. Mutlu olamıyordum asla. Hele ki geçen sene partide yaşananları düşündükçe mutlu olmayı bırak, yaşamak için bir sebep göremiyordum hayatta. Belki de gitmeliydim, ben olmazsa herkes daha mutlu olurdu belki? Bilmiyorum. Tek bildiğim artık iyi hissetmekten çok uzak olduğum ve insanların gözünde sorunlu kız olmaktan bıktığımdı.
-Amelia Wasserman.

Amelia Wasserman okuldaki herkesten nefret ediyordu. Teker teker herkesten. Okudaki insanlar o kadar sığ ve önyargılıydılar ki onlarla konuşamazdınız bile. Amelia hepsinden tiksiniyor ve okula nefretle gidip geliyordu. En yakın arkadaşı Melody ile de konuşmuyorlardı ve bu onu daha çok yalnızlığa itiyordu. Tüm bunların dışında Amelia'nın bir sırrı vardı. Kimsenin bilmediği ve bilmemesi gerektiği.

Hikayeyi Amelia'nın gözünden anlatacağım, o yüzden karakterleri şimdilik tanıtmıyorum. Hikaye içinde göreceksiniz zaten.

Amelia Wasserman(17)
the dirty secret/speak me. Tumblr_mafns4Eleq1rcdacwo1_500

Melody Wood(17)
the dirty secret/speak me. Tumblr_maf194kLrT1rcdacwo1_500

Justin Williams(37)
the dirty secret/speak me. Tumblr_m4bruxBOQ11rvnhu6o1_500

Adam Stevens(17)
the dirty secret/speak me. Tumblr_m9y4phN5XJ1ru061ro1_500

Nathan Witcher(21)
the dirty secret/speak me. Tumblr_m0bsheS8oB1r5ss9xo1_500

Okuldaki popüler kızlar
the dirty secret/speak me. Tumblr_m9r4piMvVN1rcnlvyo2_500
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
the dirty secret/speak me. 28i1cnc1510/5000the dirty secret/speak me. 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: the dirty secret/speak me.   the dirty secret/speak me. Icon_minitimePtsi Eyl. 24, 2012 12:00 pm

güzele benziyor bence başla bakalım :)
http://aniltetikfan.hareketforum.net
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
the dirty secret/speak me. 28i1cnc5000/5000the dirty secret/speak me. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: the dirty secret/speak me.   the dirty secret/speak me. Icon_minitimePtsi Eyl. 24, 2012 2:24 pm

Adam ve Melody'i yerim agshjd <3
Güzele benziyo :))
Başlaa canım.
Hollyd.
Yeni Üye
Yeni Üye
Hollyd.

MesajKonu: Geri: the dirty secret/speak me.   the dirty secret/speak me. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2012 3:32 pm

Teşekkür ederim cumartesi günü ya da cuma akşamı yayınlayacağım ilk bölümüü :)
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
the dirty secret/speak me. 28i1cnc5000/5000the dirty secret/speak me. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: the dirty secret/speak me.   the dirty secret/speak me. Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2012 7:21 pm

Bekliyoruz canım.
Hollyd.
Yeni Üye
Yeni Üye
Hollyd.

MesajKonu: Geri: the dirty secret/speak me.   the dirty secret/speak me. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2012 7:50 pm

1x01-Pilot

Alıntı :
“Yaşadıklarımın nedenlerini sorguladığım bir gece yine. Asla anlayamadığım, anlam veremediğim olaylar benim başıma geliyor ve ben ne yapacağımı dahi bilmiyorum. Nasıl savaşacağımı, nasıl ayakta kalacağıma dair tek bir fikir bile yok aklımda. Dünyanın en basit eylemi olan hatta insanların en zayıf noktası olan ağlamak bile yapamadığım bir şey haline gelmişti. Ağlayamıyordum işte. Sadece düşünüyor ve yürüyordum. Yavaş yavaş yaşamayı da unutuyordum aynı zamanda. Nefes aldığımı biliyordum ama hissedemiyordum işte. Sadece vücudum varlığını sürdürmek için bu eylemi gerçekleştiriyordu. Bense olduğum yerde sayıyor, içi boş bir bedenle hareket ediyordum.”

Bugün bir ay oldu. O partinin üstünden tam bir ay geçti. 29 gün,12 saat,45 dakika.
Geçmişi değiştiremeyeceğim gibi geleceğime yön vermesine de izin veriyorum. Kendimden o kadar çok nefret ediyorum ki. Aslına bakarsanız sadece kendimden değil, çevremdeki herkesten. Biraz değiştim diye benden uzaklaşan Melody'den hatta.
" En yakın arkadaşını kaybetmek hayatını kaybetmek." gibidir diye bir laf okumuştum bir yerlerde. Ne kadarda doğruymuş. Melody doğdumdan beri beraber olduğum kişiydi ve en kötü zamanımda yanımda değildi işte, o da beni terk etmişti. Hah! Benim kadar bu sanırım. Annem,babam,Melody. Sırasıyla herkes terk ediyor beni. Sanki lanetliymişim gibi.

Okul koridorundan girdiğim sırada Adam koşturarak geliyor yanıma, son bir aydır bende bir değişiklik olduğunun oda farkında. Melody ile konuşmadığımızdan beri her daim benimle birlikte takılıyor ve beni güldürmek için çeşitli komiklikler yapıyor. Onun bu kadar iyi biri olduğuna şaşırıyorum bazen. Babasından almış olamaz bu özelliği.

" Hey! Nasılsın bugün bakalım?"
Yanıma geliyor hemen,yüzünde her zamanki o gülümseme.
" Sence?" diyorum çünkü yeterince berbat göründüğümü hissedebiliyorum.
the dirty secret/speak me. Tumblr_m5061aTXa11qe10nmo1_r1_250
"Her zaman ki gibi muhteşemsin,aksini söyletme" diyor
the dirty secret/speak me. Tumblr_maiqbl66UZ1qkdght
"Teşekkür ederim" diyorum yarım ağız, Adam'ı kırmak istemiyorum çünkü. O bu zamanlardaki tek kurtarıcım. Sanki yaralarımı sarmaya uğraşıyor, beni iyileştirmeye uğraşıyor gibi. Yaraları kimin açtığını bilmiyor tabi ki. Onunla birlikte yürümeye başlıyoruz ve okuldaki kızların bana olan kötü bakışlarına maruz kalıyorum. Tam bir " kötü kız"ım onlara göre ben. Sanki kendileri melekmiş gibi. Hepsinin neler yaptığını biliyorum. O yüzden tiksiniyorum hepsinden zaten.

Tam sınıfa gireceğim sırada bir ses geliyor kulağıma. Tanıdık bir ses olduğu halde tıkamak istiyorum kulaklarımı, tiksindiriyor beni bu ses çünkü.
" ADAM!" diye bağırıyor.
Tamda yanı başımızda bitiveriyor, nefesini hissedebiliyorum ve bu midemin bulantısına yetiriyor. Orada duracak kadar güçlü değilim işte. Her zaman yaptığım gibi koşmaya başlıyorum, en iyi yaptığım şeyi yapıp kaçırıyorum. Ciğerlerim patlayana kadar koşmak istiyorum. Ölmek istiyorum belki de.

İlk bölümü paylaşmış bulunuyorum arkadaşlar. Beğenilerinize göre devam edeceğim. Uzun uzun yorumlar bekliyorum hepinizden, kötü olan ne varsa söyleyin ki düzeltebileyim. Öpüldünüz! mjk

the dirty secret/speak me.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metallica - Dirty Window
» Emrique Iglesias ft. Usher - Dirty Dancer
»  "Speak Now" Live Stream
» Jonas Brothers - Don't Speak
»  Taylor Swift -Speak Now