Demi Lovato Fan
 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok”

3 posters
YazarMesaj
Dimple.
Üye
Üye
Dimple.

Kadın Mesaj Sayısı : 266
Doğum tarihi : 03/02/97

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 28i1cnc0/0 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 261f97k  (0/0)
 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” Empty
MesajKonu: Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok”    Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” Icon_minitimeC.tesi Mayıs 11, 2013 10:51 pm

Demi Lovato, Company magazin dergisinin Haziran 2013 sayısına kapak oldu. Fotoğraf çekimleri için kamera karşısına geçen 20 yaşındaki şarkıcı/oyuncu çekimlerde çok eğlendiğini dile getirdi. Röportajın bir kısmını da şimdiden paylaşıldı;

Gerçek arkadaşları üzerine;
Gerçek arkadaşım yok. Eskiden vardı, ama sonra fark ettim ki, onlardan beni gerçekten umursayanlar var mı? Gecenin bir yarısında bacağımı kırdığımda, benimle hastahaneye gelebilecek dostlarım var. Gecenin bir yarısında onları aradığımda bana geri dönerler. Benim arkadaşlarımın çoğu bu sektörde değil. Hollywood’un yaşam tarzını ve paparazilerini sevmiyorum. Ama benim oturduğum yerde komşularım ve dostlarım var.

Moda potansiyeli hakkında;
Sir Philip [Green]‘i seviyorum. O büyüleyici ve gerçekten iyi bir kalbi var. O çok zeki ve ne yaptığını çok iyi biliyor. Şuan da müzik ve turnesine odaklanmış durumda. Bu yüzden modada daha bir çok şey olacağını düşünüyorum. Ama bilemeyiz, ben bir tür makine değilim. Sadece bir yola girdim ve burada ilerliyorum. Moda ile ilgili bir şey yapmam gerekseydi, anlamlı bir şeyler yapardım, ne olursa olsun kadınları mutlu hissettirebilecek bir şeyler.
http://www.ninadobrevtr.fanforum.biz
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 28i1cnc5000/5000 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok”    Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” Icon_minitimeC.tesi Mayıs 11, 2013 11:10 pm

Aslında hepimizin bir elin parmağını geçmeyecek kadar gerçek arkadaşları var
Benimkiler uzakta
Teşekkürler
Dimple.
Üye
Üye
Dimple.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 28i1cnc0/0 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok”    Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” Icon_minitimeC.tesi Mayıs 11, 2013 11:11 pm

Kesinlikle
Ey dostum dost diye birşey yoktur-sokrates
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 28i1cnc5000/5000 Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok”    Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” Icon_minitimeC.tesi Mayıs 11, 2013 11:26 pm

Boddah. demiş ki:
Aslında hepimizin bir elin parmağını geçmeyecek kadar gerçek arkadaşları var
Benimkiler uzakta
Teşekkürler

Aynen. Benimkiler de uzakta. Hepsi farklı şehirlerde. üğü

Teşekkürler Gamze.
http://demilovatofan.forum-canada.com
Dimple.
Üye
Üye
Dimple.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok”    Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok” Icon_minitimePaz Mayıs 12, 2013 10:26 am

Önemli değiil

Demi Lovato “Gerçek Bir Arkadaşım Yok”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato'nun Sadece 4 Gerçek Arkadaşı Var!
» Demi Lovato: Gerçek arkadaşlar uyuşturucuyu tavsiye etmez.
» Demi:Joe Benim En iyi Arkadaşım.
» Patrick Lovato umutsuzca kızı Demi Lovato'ya ulaşmaya çalışıyor.
» Demi Lovato on E!News. Please pray for Demi. <