Demi Lovato Fan
 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'

3 posters
YazarMesaj
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 28i1cnc5000/5000 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 261f97k  (5000/5000)
 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 Empty
MesajKonu: Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'     Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 Icon_minitimePtsi Mayıs 13, 2013 7:47 pm

Miley dün twitterdan Selena Gomez'in ve Taylor Swift'in bazı hayranlarıyla ilgili: "Her gün Swift ya da Gomez adında birileri bana korkunç dileklerde bulunuyor. ( popüler ölüm)." diye bir tweet atmıştı.

Cyrus sonra hayranlarına "Lütfen Smiler'lar diğer sanatçılara karşı nefret dolu olmanın bir şekilde beni desteklemek olduğunu hiç sanmıyorum. Hayranlarımın benim müziğimi ve yaptığım her şeyi desteklemesi beni gururlandırıyor."

"Bu antilerin psikopatlar gibi idollerinin meslektaşları hakkında ölüm dilekleri yerine müziği hakkında tweet atarak idollerini çok daha mutlu edeceklerine eminim."

Daha sonra Selena ve Taylor hakkında bir tweet daha attı ve: "Biz arkadaşız. Siz hepiniz neden olamıyorsunuz." yazdı.

Görünüşe göre genç yıldız kendisine gelen nefret dolu mesajlardan artık bıkmış.

Cyrus'ın bu tweetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çeviri bana ait.
http://demilovatofan.forum-canada.com
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 28i1cnc5000/5000 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'     Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 Icon_minitimeSalı Mayıs 14, 2013 7:31 pm

Haklı olkıjhjm
sağol kanka
eline sağlık
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 28i1cnc1060/5000 Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'     Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 18, 2013 2:25 pm

Henüz bi Selenatör'ün Miley'yi sevdiğini görmedim ben o yüzden Smilerları da sevmiyorlar allam ya :/
Sağol Özgiş.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'     Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'	 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 18, 2013 4:14 pm

Vallahi bu tweetlerin üstüne hala Selenator'lerin çoğu iğrençliklerini gösteriyorlar her gün.
Nefret ediyorum işte, hep de edeceğim. Sağ olsunlar onlar yüzünden Selena'yı da sevemiyorum hiç.

Önemli değil.
http://demilovatofan.forum-canada.com

Miley Cyrus 'Taylor ve Selena ile arkadaşız.'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus İcons (2)
» Demi Describes Her Best Friends- Selena, Taylor and Miley!
» Miley Cyrus 'Brenda'nın Cyrus Olması İçin Çok Heycanlıyım'
» Miley Cyrus - Take Me Along
» Miley Cyrus 18 Yaşında!