Demi Lovato Fan
Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım"

2 posters
YazarMesaj
flyonsky.
Yeni Üye
Yeni Üye
flyonsky.

Kadın Mesaj Sayısı : 96
Doğum tarihi : 07/10/98

Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" Empty
MesajKonu: Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım"   Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" Icon_minitimeSalı Tem. 02, 2013 4:18 pm

Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" Cos-demi-lovato-august-cosmo-de

Demi Lovato, Cosmopolitan dergisinin Ağustos sayısının kapak kızı oldu. Güzel şarkıcı aynı zamanda dergiyle röportaj yaptı. 

Röportajın detayları:

Alıntı :
Olmak istediği yıldız hakkında: Bazılarına baktığımda, çokça parti yapıyorlar veya rapçiler uyuşturucu hakkında rap yaptığında o kişiler için bu bir gangster diye düşünüyorlar. Bence aslında dev bir kedi gibi davranıyorlar. Özür dilerim ama seksenlerde rock yapanlar, rock yıldızlarından çok uzaklardı. Onlar gün boyunca bunları yapmak zorunda oldukları için güvensiz ve çok yalnızlardı. 20'li yaşlarınızda tüm zamanınızı bir sonraki partiyi yakalamaya çalışarak harcıyorsanız, siz neden kaçıyorsunuz? Bu belalı bir şey değil. Problem sahibi olmak istemediğinde, problemler üzerine oturup düşünüyorsa ve duygulara sahipse o kişi belalıdır. Zorbalığın üstesinden gelmek için çok uğraştım. Ve şimdi, olabildiği kadar zor olabilir ama bunu yapacağım. Bu da beni bir belalı yapar. Belalı olmak size pislik yüklemektir.

Alıntı :
Eskiden yeme bozukluğu hastalığıyla olan mücadelesi ile ilgili: Ben süper dindar değilim ama Hristiyan büyüdüm ve ben Tanrı'ya inanıyorum. Ben sadece, Tanrı bana ses verdi gibi hissediyordum sadece şarkı söylemek için de değil ama Los Angeles'dayken bundan çok bahsetmedim çünkü insanlar çok yargılayıcı. O sırada başıma gelen korkunç şeyleri Tanrı verdi ama buna değdi. Üstesinden geldiğim şeylerle insanlara yardım edebilirim.

Alıntı :
Savaşçı şarkısının sözleriyle ( Geri alamadığım bir parçam var/ Küçük bir kız çok hızlı büyüyor/Bir zamanlar olduğu gibi aynı olmayacağım/ Bugün şimdi hayatımı geri alıyorum) ilgili: Benim ailem bu konunun ne olduğunu bilir. Bu konuyu dış dünyayla paylaşmak istediğim zaman özgürce anlatabilirim. Ama şimdilik bunlar benim için sadece birer şarkı sözü. Sadece şarkı.

Alıntı :
Yaklaşan 21. yaş doğum günüyle ilgili: Ben doğum gününü hayatımın başka bir yılını daha kutlamak olarak görüyorum. Bunu bir yıl daha başardım. Bütün bir yıl. Bazı insanlar 21 yaş için bunu yapmazlar.

Alıntı :
İlk defa 7 yaşında Barney & Friends temalı konser vermesiyle ilgili: O zaman, televizyonda olduğum için sadece çok minnettardım ama ben aynı zamanda çok çalışıyordum. Geçmişe bakıldığında, orada ilk defa Barney şarkısını söyleyen küçük çocukların kalplerindeki boşlukları doldurmasıyla ilgili bir bağ vardı. Ve belkide boşluğu Barney doldurdu. Barney'den önce intihara meyilliydim. Yedi yaşındaydım. Barney ile birlikte bilinçaltım bu figür ile arkadaş olmamın bir şekilde benim hayatımı kurtaracağını tahmin etti. Ben zorba olmaktan ve genç olmaktan bahsettim ama büyüdüğüm zaman bu konuda konuşmayı kestim.
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" 28i1cnc5000/5000Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" 261f97k  (5000/5000)
Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" Empty
MesajKonu: Geri: Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım"   Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım" Icon_minitimeSalı Tem. 02, 2013 7:38 pm

Kodlar karışmıştı, o yüzden değiştirdim. Aynı röportaj sadece farklı bir kaynaktan.
Benim blogum olduğu için sorun değil.
http://demilovatofan.forum-canada.com

Demi Lovato "Zorbalığın Üstesinden Gelmek İçin Çok Uğraştım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato Grammy İçin Savaşıyor!
» Demi Lovato İçin 'YİNE' Endişeliler.
» Demi Lovato ve Rihanna VMA İçin Hazırlanıyorlar
» Gökyüzü Demi Lovato için Sınırdır..
»  Demi Lovato Rehabilitasyona Noel için Ara Verdi!