Demi Lovato Fan
Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattison: Yakışıklı değilim!

3 posters
YazarMesaj
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 28i1cnc5000/5000Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 261f97k  (5000/5000)
Robert Pattison: Yakışıklı değilim! Empty
MesajKonu: Robert Pattison: Yakışıklı değilim!   Robert Pattison: Yakışıklı değilim! Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 11:07 am

Robert Pattinson kendisinin dünyanın en seksi erkekleriden biri olduğuna dair yakıştırmalara gülüyor.

24 yaşındaki aktör 'Alacakaranlık' filmindeki gizemli vampir rolüyle büyük bir üne kavuştu. Robert sık sık 'En İyi Giyinen Erkek' ve 'En Çekici Giyinen Erkek' gibi anketlerde üst sıralarda yer alıyor. Fakat bu durumdan hiç de mutlu değil.

Bu durumun sorulması üzerine Robert “Biliyorum ki gelecek sene bir başka kişi yeni idol olarak sunulacak. Bu durum beni çok güldürüyor.Örneğin bu sabah Gym'den dönerken farkettim ki üzerimde ikinci el spor kıyafetlerim ve ayaklarımda da sadece takım elbise ile giyilen 'siyah çoraplar' vardı. Sanırım bu durum hem en iyi giyinen erkek olmam hem de en çekici erkek olmam ile ilgili düşünceleri geçersiz kılıyor”

Robert çok yakın bit tarihte 'Alcakaranlık' filminin yeni serisi 'Eclipse' ile tekrar hayranlarının karşısında olacak.

Resimler için tıklyın!
Jenny.
Aktif Üye
Aktif Üye
Jenny.

Kadın Mesaj Sayısı : 1115
Doğum tarihi : 25/03/97

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 28i1cnc0/0Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Robert Pattison: Yakışıklı değilim!   Robert Pattison: Yakışıklı değilim! Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 11:40 am

Bence de haklı. Seneye başka biri idol olacak.
Ama pek de mütevazi yani. Yakışıklı olmadığını kabul edemeyiz Rob ! :))
Teşekkürler canım.
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 28i1cnc5000/5000Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattison: Yakışıklı değilim!   Robert Pattison: Yakışıklı değilim! Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 11:41 am

Benim için o idol olmucak ama Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 428384 .
Forever Robert Pattinson Robert Pattison: Yakışıklı değilim! 818162

Önemsiz hayatım.
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattison: Yakışıklı değilim!   Robert Pattison: Yakışıklı değilim! Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 11:55 am

Teşekkürler.
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm

Robert Pattison: Yakışıklı değilim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattison Blendleri
» Hangi Yakışıklı ?
» "Yakışıklı değil sempatiğim"
» Twitter’daki ben değilim
» Hiç bir örgüte üye değilim !