Demi Lovato Fan
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?

+11
Pieve Di Cadore
#Miley
Jamentha.
alisonloveato
RacheL
obliviate.
'- Mrs.BlacK ♥♥
Demilla.Lonasஜ
DemiLse*
weasley❥
'DrumStick ~
15 posters

Behlül
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_lcap0%Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bihter
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_lcap38%Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_rcap
 38% [ 6 ]
Adnan
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_lcap25%Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_rcap
 25% [ 4 ]
Nihal
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_lcap25%Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_rcap
 25% [ 4 ]
Beşir
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_lcap6%Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Firdevs Hanım
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_lcap6%Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Toplam Oylar : 16

YazarMesaj
'DrumStick ~
Süper Üye
Süper Üye
'DrumStick ~

Kadın Mesaj Sayısı : 5129
Doğum tarihi : 18/04/97
İş/Hobiler : Müzik-Gitar-Basket-Kitap

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc600/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (600/5000)
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Empty
MesajKonu: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 6:02 pm

Aslında Beşir'e de yazık oldu ama en başında söylemeliydi. Bile bile ölüme gitti. O yüzden Nihal ..
http://aslienverfann.yetkin-forum.com
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc5000/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 8:07 pm

Nihal
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc5000/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 8:45 pm

İnanamıyorum size. Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 492101

Bihter.
http://demilovatofan.forum-canada.com
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kadın Mesaj Sayısı : 7522
Doğum tarihi : 18/02/96
İş/Hobiler : Basketbol&Futbol&Kitap&PC

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 12:14 am

Bence de Bihter.
'- Mrs.BlacK ♥♥
Üye
Üye
'- Mrs.BlacK ♥♥

Kadın Mesaj Sayısı : 291
Doğum tarihi : 24/01/95
İş/Hobiler : KitaPPP

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc0/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (0/5000)
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 1:52 pm

Bihter'e hiç acımadım xD
Behlül xDxD

Ama bencede Nihal
http://twilightfantr.forume.biz
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:07 pm

Bence Adnan çünkü kızının sevgilisi yeğeni ve Behlül Adnan'ın karısıyla(Bihter'le) aldattı..Burda hem Nihal hemde Adnan aldatıldı..
RacheL
Süper Üye
Süper Üye
RacheL

Kadın Mesaj Sayısı : 3289
Doğum tarihi : 05/03/95

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc680/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (680/5000)
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:40 pm

Nihal haketmişti bu üzüntüyü kesinlikle salak behlülün sevdiğini sandı ama bariz belliydi.Bihtere yazık olmadı çünkü böyle bi ihanet yapmamalıydı kocasına.

Bence Beşir.
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:45 pm

Tabikide Firdevs Hanım onun hiç bir suçu yoktu :(
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 2:24 pm

Bence de Adnan.Beşir hastalandığı için öldü.Bihter o haltları yemeden önce düşünecekti.Behlül de aynı şekilde.Nihal'de babası gibi kördü.Ama en çok Adnan'a yazık oldu.
#Miley
Yeni Üye
Yeni Üye
#Miley

Kadın Mesaj Sayısı : 28

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 6:01 pm

Bence Bihter...Behlül ilk başta yaklaştı Bihtere sonra amcasının korkusuna onu bıraktı.Bihter her defasında gel gidelim burdan dedi fakat her defasında bihteri bekletti..Daha sonra Nihali seviyorum demeye başladı kızı hepten kahretti.Kısacası Bihtere üzüldüm fakat bana göre tek suçu Behlülü çok cesurca sevmesiydi...
Nihale üzülmedim çünkü her defasında matmazel onu uyardı ve o beni gerçekten seviyor dedi Yani kendi ayaklarıyla gitti uçuruma..
Firdevs hanıma hiç ama hiç üzülmedim,çünkü herşeyi o başlattı bana göre eğer behlülü nihale ayarlamasaydı heşey bu kadar kötü olmaya bilirdi ve de Bihter intihar etmezdi..
Adnana da üzülmedim çünkü ona hep söyledi adam şu şu şöyle diye inanmadı o da kızı gibi gitti uçuruma..
Beşirede üzülmedim çünkü bu olayın bu kadar üstüne gitmesi gerekmiyordu..Tamam Nihali korumak için yapıyordu ama kendi kendini yedi ve öldü..
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kadın Mesaj Sayısı : 11570
Doğum tarihi : 16/10/96
İş/Hobiler : Kitap okumak

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 6:33 pm

Adnan bence.Very Happy
BeLinda*
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
BeLinda*

Kadın Mesaj Sayısı : 955

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc50/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (50/5000)
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 7:46 pm

Bihter
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:53 pm

#Miley demiş ki:
Bence Bihter...Behlül ilk başta yaklaştı Bihtere sonra amcasının korkusuna onu bıraktı.Bihter her defasında gel gidelim burdan dedi fakat her defasında bihteri bekletti..Daha sonra Nihali seviyorum demeye başladı kızı hepten kahretti.Kısacası Bihtere üzüldüm fakat bana göre tek suçu Behlülü çok cesurca sevmesiydi...
Nihale üzülmedim çünkü her defasında matmazel onu uyardı ve o beni gerçekten seviyor dedi Yani kendi ayaklarıyla gitti uçuruma..
Firdevs hanıma hiç ama hiç üzülmedim,çünkü herşeyi o başlattı bana göre eğer behlülü nihale ayarlamasaydı heşey bu kadar kötü olmaya bilirdi ve de Bihter intihar etmezdi..
Adnana da üzülmedim çünkü ona hep söyledi adam şu şu şöyle diye inanmadı o da kızı gibi gitti uçuruma..
Beşirede üzülmedim çünkü bu olayın bu kadar üstüne gitmesi gerekmiyordu..Tamam Nihali korumak için yapıyordu ama kendi kendini yedi ve öldü..

Yağmur'um ölürüm sana. Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 428384
Koca bir tebrik kouyorum. Bravo. Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 213872
http://demilovatofan.forum-canada.com
cherry.
Yeni Üye
Yeni Üye
cherry.

Kadın Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 4:18 pm

Bihter.
Scarlett.~
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Scarlett.~

Kadın Mesaj Sayısı : 808
Doğum tarihi : 20/03/98
İş/Hobiler : Alisveris, Müzik, Spor.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc570/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (570/5000)
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 2:29 am

Bana yazik mi oldu :D ?
Saka saka :D
yaa aslinda herkese yazik oldu :D

ama en cok Bihter.
Yani Behlülü o kadar cok seviyorduk ki...
Kendi salakligi gerci ama neyse.
pfdk'
Süper Üye
Süper Üye
pfdk'

Kadın Mesaj Sayısı : 4138
Doğum tarihi : 16/01/97
İş/Hobiler : Müzik,Tumblr,Photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 28i1cnc270/5000Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? 261f97k  (270/5000)
MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ?   Aşk-ı Memnu'da en çok kime yazık oldu ? Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 9:29 am

bence Nihal...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Demi Lovato Öldü" Haberini Görünce İlk İşim Yaşıyor muyum Diye bakmak oldu!
» Ebru Gündeş - Yazık
» Ebru Gündeş - Kime Ne
» Dahi Kime Derler?
» Speak Now Albümündeki Şarkıları Kime Yazdı?