Demi Lovato Fan
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]

4 posters
YazarMesaj
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 28i1cnc5000/5000Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 261f97k  (5000/5000)
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Empty
MesajKonu: Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]   Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:14 am

Betty 88 yaşında olan herkesten daha seksi ama o Twilight'ta rol alabilir mi? Robert Pattinson evet diyor!

Eclipse premiere'ında,E! News'e "Kesinlikle" dedi Rob."O bebek olabilir" dedi ve güldü.

Kellan Lutz bile katıldı!

"Betty'i seviyorum.Onun Benjamin Button ile bunu yaptıklarını görmek çok isterdim ve o Renesmee'yi oynayabilir." diye paylaştı Kellan."Ben bazı sahnelerde değişebilirdim.Jacob ve Emmett olup onun için gidebilirdik.Onunla çalışmak istiyorum.Bu çok eğlenceli olucak."

Yok Artık Very Happy:D
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 38969_415963835876_252602900876_5174927_6940346_n

YORUMUM:YOK ARTIK DAHA NELER ROB.SANA İNANAMIYORUM YUH Ç*Ş Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Icon_eek
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 28i1cnc5000/5000Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 261f97k  (5000/5000)
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Empty
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]   Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:42 pm

O-aa koptum geberdim xD
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]   Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:16 pm

Önemsiz kanka. Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 256914
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kadın Mesaj Sayısı : 11570
Doğum tarihi : 16/10/96
İş/Hobiler : Kitap okumak

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]   Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:22 pm

Başlıkta Betty White'yi görünce 'Hö?!' falan oldum. xDe
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]   Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:24 pm

Bende kanka bende Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 256914
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 28i1cnc1260/5000Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]   Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler] Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 5:07 pm

Very Happy Yorumsuzum. Teşekkürler kanka.

Robert Pattinson : Betty White,Renesmee'yi Oynayabilir..!.! [Yok Artık Daha Neler]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber"Artık Kesinlikle Daha Olgunum"
» Robert pattinson
» robert Pattinson Çalışmalar
» Robert Pattinson Iconlar
» Robert [m] Pattinson Biyografi