Demi Lovato Fan
Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum!

3 posters
YazarMesaj
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 28i1cnc5000/5000Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 261f97k  (5000/5000)
Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! Empty
MesajKonu: Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum!   Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:41 pm

Eminem interneti kullanmayı bilmediğini ve öğrenmeyi reddetiğini açıkladı. Sebebi de kendi ile ilgili yorumları görmek istememesi.

Ünlü rapçi siber alemde nasıl iletişim kurulduğu hakkında hiç bir fikri olmadığını söylüyor ve durumu bu şekilde sürdürmeye kararlı olduğunu da ekliyor.

Eminem, Twitter hesabını güncelleyecek birini işe almış. Bir de arkadaşlarının kendisine gönderdiği Youtube kliplerini izliyor.

Eminem'in arası televizyon ile de iyi değil. Sadece spor, rehabilitasyon kanalları, Discovery Channel'daki uzay ve dinazorlar hakkındaki programları seyrediyor.

Eminem resimleri için tıklayın!
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
BeLinda*
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
BeLinda*

Kadın Mesaj Sayısı : 955

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 28i1cnc50/5000Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 261f97k  (50/5000)
MesajKonu: Geri: Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum!   Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:46 pm

Bu şekilde olmaz ki Very Happy Öğrenmeli bence. Kendisiyle ilgili yorumlara bakmaz olur biter
Sağol Didem'cim
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 28i1cnc5000/5000Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum!   Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:06 pm

Bencede..
Önemsiz tatlım.
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 28i1cnc1260/5000Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum!   Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:12 pm

Vay... Teşekkürler.
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum!   Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:14 pm

Önemsiz.

Eminem: Bilgisayar Kullanmayı Bilmiyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu da Eminem virüsü
» ABD Listelerinde Eminem Fırtınası
» Eminem'in gizli aşkı kim?
» Bilgisayar Başında Yemek Yiyenler İçin
» Eminem Ft. Rihanna yeni klip